Taivānas lidostā izveido bibliotēku

Ka alternatīvu ikdienišķajiem lidostas bāriem un veikaliem, Taivānas lidosta Taoyuan piedāvās saviem pasažieriem bibliotēkas pakalpojumus. Tagad ikviens var iznomāt iPad un citas elektroniskās iekārtas grāmatu lasīšanai. Tūristi lidostas bibliotēkā varēs atrast 400 elektroniskā formāta izdevumus ķīniešu un angļu valodā. Tāpat bibliotēka piedāvās gandrīz 2 tūkstošus ierastā formāta grāmatas un laikrakstus.

Bibliotēka atrodas līdzās C5 izejai lidostas otrajā terminālī. Bibliotēka tāpat ir gan notebook galdi un mobilo telefonu uzlādes iekārtas.

Jāatzīmē, ka bibliotēka lidostā ir viena no pēdējo gadu modes tendencēm. 2010.gada jau Amsterdamas lidostā Schiphol tika izveidota bibliotēka, kurā pasažieri var iznomāt grāmatas, CD un DVD 29 valodās. Kaut arī Amsterdamas lidostā nav elektroniskās bibliotēkas, kā tas tagad ir Taoyuan lidostā, tajā tiek piedāvāts nomāt iPad. Ka arī ir iespējams lejupielādēt filmas un grāmatas uz saviem klēpjdatoriem vai mobilajiem telefoniem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Markovas pilskalns un izziņas taka TAKA
Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Markovas kapsēta... | Skatīt vairāk
Sventes ezers TAKA
Sventes ezers ir Latvijas 10 dziļāko ezeru skaitā. Tas ir līčains un izcili ainavisks ezers, kas ietilpst Augšzemes aizsargājamo ainavu apvidū. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Avis
,


SIXT Latvija
,


Via Vitalité
,


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.52081704sec.