Katrs ceturtais pasažieris mēģina lidmašīnā ienest neatļautus šķidrumus

Ikvienu ceļotāju pirms došanās uz lidmašīnu sagaida drošības kontrole. Neskatoties uz to, vidēji katram ceturtajam pasažierim izdodas lidmašīnā ienest neatļautus šķidrumus – vieniem neapzināti, citiem apzināti.

Nīkšana garajās rindās pie drošības pārbaudēm un bieži mainīgi drošības noteikumi ir galvenie iemesli, kāpēc izklaidīgāki ceļotāji dažkārt nepievērš pietiekamu uzmanību tam, vai viņu somu saturs atbilst atļautajam. Tā lidmašīnās nereti nonāk neatļauti šķidrumi pārāk lielā daudzumā. Kādā nesen veiktā pētījumā noskaidrots, ka 28 procenti pasažieru apzināti vai neapzināti vismaz vienu reizi cauri lidostas drošības kontroles skeneriem iznesuši uz lidmašīnu neatļautus šķidrumus.

Apmēram 42 procenti no 1000 aptaujātajiem atzinuši, ka spēkā esošos noteikumus uzskata par pārspīlētiem, raksta Welt.de. 18 procenti norādījuši, ka drošības noteikumus dažādās lidostās būtu jāvienādo, jo šobrīd tie ir pārāk atšķirīgi un rada vienīgi nepatiku un sajukumu. Viedokli par labu drošības noteikumu pastiprināšanai pauduši tikai divi procenti aptaujāto. To, ka apzināti iznesuši cauri drošības skeneriem neatļautus šķidrumus, pie tam – veiksmīgi, apliecināja četri procenti aptaujas dalībnieku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Avis
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Europcar
,


airBaltic
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.24073601sec.