airBaltic palielinās lidojumu skaitu uz Austriju, Vāciju un Šveici [2]

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic vasaras sezonā palielinās lidojumu skaitu uz Austriju, Vāciju un Šveici, nodrošinot ērtus tranzīta savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz un no galamērķiem Skandināvijā, Baltijā, Krievijā un NVS valstīs.

Austrija, Vācija un Šveice ir ļoti nozīmīgi airBaltic tirgi. Palielinot lidojumu skaitu uz Vīni, Minheni un Cīrihi, airBaltic uzlabos piedāvājumu gan vietējiem pasažieriem, gan tiem, kuri ceļo caur Rīgu tranzītā.

Lidojumi (no Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā)

Lidojumu dienas

Uzlabojumu datums

Cena* ekonomiskajā klasē

Cena* biznesa klasē

Vīne (Austrija)

12 lidojumi nedēļā

25.marts

LVL 55/ EUR 64

LVL 239 / EUR 339

Minhene (Vācija)

12 lidojumi nedēļā

Cīrihe (Šveice)

katru dienu

*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic palielinās lidojumu skaitu maršrutā Rīga - Vīne no 7 lidojumiem nedēļā pērn vasaras sezonā uz 12 lidojumiem nedēļā šajā vasaras sezonā. Lidojumi tiks nodrošināti sadarbībā ar aviokompāniju Austrian Airlines. Lidojumu skaits maršrutā Rīga - Cīrihe pieaugs no 6 uz 7 lidojumiem nedēļā. Lidojumu skaits maršrutā Rīga - Minhene pieaugs no 7 uz 12 lidojumiem nedēļā.

Pilna informācija par lidojumu grafikiem ir pieejama uzņēmuma mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.

 

Īsi par airBaltic:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit četras lidmašīnas: sešas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200, desmit Fokker 50, un astoņas Bombardier Q400Next Gen. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas. airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā. Šī gada vasarā airBaltic saņēma anna.aero ANNIES balvu kā Eiropas lielākā valsts aviokompānija pēc jaunatvērto reisu skaita. airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 jancis 01/10/2012 19:13 nepareizi! tāpēc, ka vajadzīgi lēti vergi, lai atkal kāds bars varētu izceļot!

2 mežonis 01/10/2012 10:18 Tas laikam tāpēc, ka Austrijā tagad tā 4m sniega sega.... (devil)

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
ZELTA MIKROFONS VENTSPILĪ Ventspils TIC
2026.gada 28.februārī OC “Ventspils” norisināsies krāšņa un svinīga Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” 30 gadu jubilejas | Skatīt vairāk
Latvija
KARNEVĀLS | "Mana pasaka" Tukuma TIC
Jaunpils pils atdzīvosies pasakainā karnevālā, kur senatnes mūri piepildīsies ar krāsām, mūziku un noslēpumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.12.2025 - 26.12.2025 "bet bet" Ziemassvētkos Tukuma TIC
Grupa “bet bet” Ziemassvētkos aicina uz koncertsēriju “Burvīga nakts 2025”, kurā skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas un tiks radīta | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.12.2025 - 27.12.2025 Kolektīva saliedēšanās Rēzeknē  Rēzeknes pilsētas TIC
Ir pēdējais brīdis saplānot gada nogales un Ziemassvētku pasākumu savam kolektīvam. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


airBaltic
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46946907sec.