Samoa Air korpulentajiem pasažieriem liek maksāt vairāk

Iepazīstieties – Samoa Air, pirmā aviokompānija pasaulē, kas biļešu cenas nosaka atkarībā no pasažieru svara.

Tas nebūt nav aizkavējies 1. aprīļa joks. Lidsabiedrības, kas savu darbību Klusā okeāna dienvidos uzsāka 2012. gadā, izpilddirektors atzinis, ka maksa par kilogramu esot visgodīgākais veids, kā pārdot aviobiļetes.

"Ļaudis vienmēr ir ceļojuši, maksājot par savu sēdvietu. Taču, kā labi zināms daudziem aviokompāniju darbiniekiem, parasti viss atkarīgs galvenokārt no lidmašīnas svara. Turklāt, jo mazāks lidaparāts, jo vairāk jāņem vērā pasažieru svara starpība," viņš pastāstījis Austrālijas medijiem. "Manuprāt, nav šaubu, ka šādai sistēmai ir nākotne."

Jaunās sistēmas ietvaros pasažieriem, rezervējot aviobiļeti Samoa Air mājaslapā, jānorāda savs svars, un kalkulators atgriež biļetes cenu, ņemot vērā tarifu konkrētajā maršrutā vai lidmašīnas salona sektorā, kas variē no aptuveni viena līdz četriem ASV dolāriem par katru ceļotāja un viņa bagāžas kilogramu.

"Par jauno sistēmu visvairāk priecājas ģimenes, jo nav nepieciešams maksāt, ņemot vērā sēdvietu skaitu. Pašus mazākos ceļotājus mēs vienkārši nosveram, tādēļ, piemēram, divu pieaugušo un divu bērnu ģimene var ceļot ievērojami lētāk nekā iepriekš."

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.11.2025 - 09.11.2025 Koncerts “Par savu zemi saukt” Ventspils TIC
8. novembrī plkst. 19.00 teātra namā "Jūras vārti" Latvijas jaunā rokmūzikas dvesmas pārstāvis, dziedātājs Miks Galvanovskis, aicina uz patriotisku | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.10.2025 - 09.11.2025 Restorānu nedēļas piedāvājums Hercogā Hercogs Mārupe
Aicinām nobaudīt 3 kārtu maltīti ar šefpavāra komplimentu pa 35 Eur! | Skatīt vairāk
35 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.8178761sec.