airBaltic palielina lidojumu skaitu Rīga – Brisele (Beļģija)

20013. gada 9. septembrī Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic palielinās lidojumu skaitu no Rīgas uz Beļģijas galvaspilsētu Briseli. Uzlabotais lidojumu saraksts ar palielinātu lidojumu skaitu nodrošinās ērtu ceļošanu starp divām lidostām, kā arī uz galamērķiem Baltijā, Skandināvijā, Krievijā un NVS valstīs.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic komercdirektors: "Uzlabot lidojumu sarakstu uz Briseli mūs iedrošināja augstais pieprasījums pēc biļetēm uz šo galamērķi. Esam gandarīti palielināt lidojumu skaitu uz Briseli, kas izlidos pusdienlaikā."

Lidojumi (no Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā)

Lidojumu skaits

Uzsākšanas datums

Cena* pamata klasē

Cena* biznesa klasē

Brisele (Beļģija)

Līdz 3 reizēm Katru dienu

2013.gada 9.septembris

LVL 49 /69 EUR

LVL 281 /399 EUR


*Zemākā pieejamā cena, ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

airBaltic veiks lidojumus no Rīgas uz Briseli katru dienu. Aviokompānija lidojumus veiks ar Bombardier Q400Next Gen lidmašīnu, un tie ilgs aptuveni divas stundas un piecdesmit piecas minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 49 (EUR 69), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com

airBaltic ir ieviesis sešus jaunus galamērķus 2013.gada vasarai – Prāga (Čehija), Hevīza-Balatona (Ungārija), Olbija (Sardīnija, Itālija), Rijeka (Horvātija), Larnaka (Kipra) un Malta.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Īsi par airBaltic:

AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 26 lidmašīnas: piecas Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, trīs Fokker 50, un desmit Bombardier Q400 NextGen. Vasaras sezonā airBaltic īslaicīgi izmantos arī Boeing 757-200 lidmašīnas maršrutos, kuros ir augsts pieprasījums. airBaltic veic tiešos lidojumus no trim Baltijas valstu galvaspilsētām – Rīgas, Viļņas un Tallinas. airBaltic ir Gada aviokompānija 2009/2010 (Zelta balva) – šo balvu piešķir Eiropas Reģionālo aviokompāniju asociācija (ERA). airBaltic ir Air Transport World 2010.gada Fēniksa balvas (Phoenix Award) ieguvējs – starptautiska atzinība par izcilību uzņēmējdarbības restrukturizēšanā. airBaltic saņēma īpašu tendenču noteicēja (Pacesetter Award 2010) balvu vispasaules zemo cenu aviokompāniju apbalvojumā The Budgies World Low Cost Airline Awards par sasniegumiem hibrīdas aviokompānijas statusā. 2012. gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē.


Vairāk informācijas interneta vietnē www.airbaltic.lv



 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.01.2026 - 11.02.2026 Ceļojumu gadatirgus ir sācies  Celojumi estravel
Līdz 10.02. iegādājieties savu atpūtas piedāvājumu ar atlaidi līdz pat 200 €! Online sistēma un latviski runājoša Konsultanta atbalsts. | Skatīt vairāk
no 200 EUR
Pārbaudi rokas bagāžas svaru Rīgas lidostā airBaltic
Ja soma ir smagāka par atļauto, vienkārši noskenē turpat esošo QR kodu un pievieno pakalpojumu par izdevīgāku cenu, bez pārsteigumiem un lieka stresa | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.02.2026 - 10.02.2026 Atpūta, kas uzlādē – no 415 EUR! Latvia Tours - Berga bazārs
Izbaudi sauli, zilo jūru un neaizmirstamas atpūtas mirkļus Ēģiptē – ideāli, lai atvilktu elpu un uzlādētos! 🌞🌊 | Skatīt vairāk
no 415.00 EUR
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”  Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4544189sec.