Nosauc dīvainākās lietas, ko pasažieri atstājuši lidmašīnā

Kas kopīgs rokudzelžiem, dzīvam papagailim, somai ar briljantiem un apakšveļai? Par lielu pārsteigumu apkalpes locekļiem, šīs mantas pasažieri reiz atstājuši lidmašīnās, tā liecina ceļojumu portāla Skyscanner.com veiktās aptaujas dati.

Visai dīvaini, taču stjuartēm lidmašīnās bieži vien nākas atrast pasažieru piemirstus dzīvniekus, tostarp pat vardi, piekūnu un bruņurupuci.

Citu dīvaino mantu sarakstā, kas tikušas atrastas lidmašīnās pēc pasažieru izkāpšanas, ir maiss ar smiltīm, stikla acs un kājas protēze. Vienā no gadījumiem, šķiet, mīlestībai no debesīm nebija izdevies sasniegt zemi – kāds pasažieris lidmašīnā bija atstājis rakstisku bildinājumu un kāzu kleitu.

Starp sēdvietām, rokas bagāžas skapīšos un citur lidmašīnās stjuarti atraduši arī koka kurpi, kasti ar kaltētām zivīm, vairākas parūkas, maisiņu ar sīpoliem un mūzikas instrumentus.

Kā izrādās, pasažieri lidmašīnās bieži vien piemirst arī ceļojuma laikā absolūti nepieciešamas mantas. Gandrīz ceturtdaļa aptaujāto apkalpes locekļu atzīst, ka uz lidmašīnas klāja vismaz reizi atraduši nozaudētu pasi, kam seko mobilie tālruņi (23 procenti) un grāmatas (21 procents).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.08.2025 - 14.08.2025 Unikāla ārstnieciskā pakete Nikos Travel
Klasiskā ārstēšanas pakete vienā no Igaunijas labākajām sanatorijām. Labākais ieguldījums ir ieguldījums savā veselībā. Nekavējieties un | Skatīt vairāk
592 EUR
 Meduma ezers TAKA
Ainavisks ezers, kas ir iekļauts Augšzemes aizsargājamajā ainavu apvidū un dabas parkā “Medumu ezeraine”. | Skatīt vairāk
Dabas parks “Medumu ezeraine” TAKA
Starp ledāja veidotajiem pauguriem, ieplakās ir izvietojušies vairāki ezeri, lielākie no kuriem ir: Meduma, Ilgas, Samaņkas un Šķirsteņu ezeri. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30904698sec.