Aviokompānija Lufthansa piedāvās filmu straumēšanu lidojuma laikā

Sākot ar 2014. gada vasaru, ceļotāji varēs skatīties filmas un pat pasūtīt dzērienus, izmantojot savus viedtālruņus un planšetes.

Aviokompānija pašlaik aprīko savas lidmašīnas ar vajadzīgo tehniku. Kad tas tiks izdarīts, visiem pasažieriem atliks tikai instalēt nepieciešamo aplikāciju, lai piekļūtu filmām un citam saturam, kas tiks straumēts uz ierīci, izmantojot bezvadu savienojumu.

Tāpat, kā pasūtīt filmas un mūziku, aplikācija ļaus pievērst stjuarta uzmanību, pasūtīt veģetāro maltīti vai pieklājīgi pajautāt pēc dzēriena. Aplikācija sniegs arī informāciju par galamērķi un palīdzēs veikt beznodokļu pirkumus.

Aviokompānijas Virgin Australia un El Al Israel šo sistēmu jau izmanto lielākajā daļā lidojumu, un arī citas aviokompānijas plāno ieviest šo inovāciju.

Kad pakalpojums būs pieejams aviokompānijā Lufthansa, aplikācija būs pieejama uz Android, iOS un Windows Phone ierīcēm un strādās arī portatīvajos datoros ar Windows8.

Jaunā tehnoloģija ļaus aviokompānijām sākt izņemt no lidmašīnām lielos televizorus. Ar laiku pakalpojums būs pieejams arī sēdekļu ekrānos, un ierīcēs, kuras kompānija nodrošina pasažieriem.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk
 Raiņa māja Berķenelē Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Berķeneles pusmuižā ir pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) | Skatīt vairāk
Aija Andrejeva | Tagadne  Līvānu TIC
Dziedātāja Aija Andrejeva aicina savus klausītājus uz īpašu koncertsēriju “Tagadne”, ar kuru viņa atzīmē 20 gadu jubileju uz skatuves. | Skatīt vairāk
Dabas parks „Dvietes paliene” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40836811sec.