Kur doties vērot pandas, iesaka aviokompānija Finnair

Lai gan pavisam nesen Bifensija Pandu centrā, kas atrodas 400 hektāru plašā rezervātā netālu no Čendu pilsētas Ķīnā, uzstādīja tiešsaistes kameras, tomēr apburošās pandas vislabāk ir vērot klātienē. Kā nokļūt Ķīnas pilsētā Čendu un ko apskatīt tuvākajā apkārtnē, jautājām aviokompānijas Finnair klientu menedžerei Jeļenai Barisonei.

"Čendu Pandu centrs atrodas aptuveni 300 kilometru attālumā no Čuncjinas, uz kurieni reisus vairākas reizes nedēļā nodrošina aviokompānija Finnair. Savienotie reisi no Rīgas caur Helsinkiem notiek pirmdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. Lidojumiem ir ērti izlidošanas laiki. Tā, piemēram, no Rīgas izlidosiet pulksten 14.25, no Helsinkiem - 17.40, savukārt Čuncjinu sasniegsiet pulksten 7.10 nākamajā rītā. Lidojumi atpakaļ uz Eiropu notiek otrdienās un ceturtdienās," skaidro Jeļena Barisone.

Lai nokļūtu no Čuncjinas uz Čendu, kur atrodas Pandu centrs, Finnair klientu menedžere iesaka izmantot vilcienu satiksmi, turklāt cenas ir sākot vien no 6 eiro. Šeit var aplūkot informāciju par vilcienu satiksmi.

Informācijai. Lidojuma cena turp - atpakaļ ir sākot no 586 eiro. Cenā iekļauti arī lidostas nodokļi, bagāža un reģistrācijas maksa. Reisus izpilda Aerobuss 333 lidmašīnas. Vairāk informācijas interneta vietnē www.finnair.lv


Ko darīt Čuncjinā?

Čuncjina, kas ir Finnair viens no jaunākajiem galamērķiem Ķīnā, ir moderna lielpilsēta ar senu vēsturi. Pilsēta ir moderns biznesa centrs un viena no visstraujāk augošajām lielpilsētām pasaulē. Lūkojoties uz Čuncjinas debesskrāpjiem, ir grūti iedomāties, ka tās vēsture sniedzas 2.000 gadu senā pagātnē. Vasaras pilsētas apkārtnē ir karstas un garas, gaisa temperatūra aprīlī jau ir +19, jūlijā - +29, bet oktobrī - +21.

• Doties Yangtze upes kruīzā.

• Doties laivu braucienā pa Daning upes triju aizu teritoriju.

• Apmeklēt Dazu alas, kuru malās izvietotas vairāk kā 50.000 Budas statujas.

• Apmeklēt Čuncjinas zoodārzu, kas ir viens no lielākajiem urbānajiem zoodārziem Ķīnā. Tajā dzīvo vairāk kā 6.000 dzīvnieku.

• Ieturēt maltīti jebkurā no restorāniem, ko iemīļojuši vietējie iedzīvotāji.

• Aplūkot pasaulē lielāko publisko tualeti.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tenerife. Kanāriju salas līdz 18.04. Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 1015 EUR
 Sventes ezera taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.03.2026 - 31.03.2026 Citāda TURCIJA! Latvia Tours
Izbaudi ekskluzīvu atpūtu Turcijas saulainajās pludmalēs, Bodrumas eleganci un citu reģionu neaizmirstamos piedzīvojumus – saule, jūra un luksuss | Skatīt vairāk
no 507 EUR
Spānijas pludmales Estravel Latvia
MAIJĀ sākas lidojumu sezona uz Spānijas pludmalēm! Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana | Skatīt vairāk
no 635 EUR
Uzņēmumi


Latvia Tours
,


CelojumuBode.lv
,


Turkish Airlines
,


Melngalvju nams
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.63311911sec.