Hītrovas lidostā pasažieriem durvis ver 2. termināls

Londonas Hītrovas lidostas jaunajā, divarpus miljardu sterliņu mārciņu vērtajā 2. terminālā (T2) trešdienas, 4. jūnija agrā rītā tika apkalpoti pirmie pasažieri, kuri Lielbritānijas galvaspilsētā no Čikāgas bija ieradušies ar ASV lidsabiedrības "United Airlines" reisu.

Terminālu iecerēts atvērt pa posmiem, lai izvairītos no haosa, kas lidostā valdīja 2008. gadā, pasažieriem atklājot 5. terminālu – tolaik darbiniekiem pamatīgas raizes sagādāja jaunizveidotā bagāžas sistēma un datortīkli. Sākotnēji T2 apkalpos vien 10 procentus no paredzētā pasažieru skaita, un paies seši mēneši, kad termināls darbosies ar pilnu noslodzi.

T2 ierīkoti 60 stendi reģistrācijai lidojumam, 66 pašapkalpes reģistrācijas stendi, 29 drošības kontroles ejas, 33 veikali, 17 restorāni, vairāk nekā 7 000 sēdvietu, 634 tualetes un 42 strūklakas. Pēdējo mēnešu laikā veikti vairāk nekā 180 jaunā termināla izmēģinājumi, kuros kopumā piedalījušies 14 000 brīvprātīgo. Izmēģinājumi ietvēra arī, piemēram, bagāžas sistēmas testēšanu pie apjoma 4 000 somu stundā, kamēr prognozētie griesti ir vien 2 500 somu stundā. Ikkatram no T2 darbiniekiem nācās iziet arī īpašu apmācību, kuras ietvaros kopumā tika rīkoti 1 700 seansi.

T2 oficiāli nodēvēts par "Karalienes terminālu", tādēļ jūnija beigās tiks rīkota vēl viena atklāšanas ceremonija ar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un Edinburgas hercoga klātbūtni.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Svētki - tie ir jāsvin! Estravel Latvia
Ziemassvētki un Jaunais gads nav aiz kalniem! Kā tos svinēsie? Piedāvājumi - pēdējās vietas, jo visi vēlas svētkus pavadīt īpaši! | Skatīt vairāk
no 135 EUR
Skrindu dzimtas muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Muzeja pastāvīgā ekspozīcija ir veltīta pirmajiem tautas atmodas darbinieku, brāļu Skrindu dzīvei un darbam. | Skatīt vairāk
Latvijas stikla mākslinieku darbu izstāde  Līvānu TIC
Dažādu paaudžu stikla mākslinieku radītie laikmetīgi stikla darbi, iedvesmojoties no Līvānu stikla muzeja ekspozīcijas priekšmetiem. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3906641sec.