Reisa laikā nejauši piepūšas lidmašīnas avārijas traps

Lidmašīnas avārijas trapa piepūšanās, domājams, ir skats, kuru īsti nevēlas uzlūkot neviens pasažieris. Taču ASV aviokompānijas "United Airlines" reisa laikā, pamatīgi pārbiedējot pasažierus, kas tāds atgadījies nejauši, turklāt – lidojuma laikā vismaz 10 kilometru augstumā.

Itin neparastais incidents, kurā, par laimi, nav cietušo, noticis reisā no Čikāgas uz Kalifornijas štatu. Drīz pēc notikušā piloti izlēma gaisa kuģi novirzīt uz Vičitas pilsētu Kanzasas štatā, kur pasažierus un apkalpi sagaidīja avārijas dienesti.

Pasažieri pastāstījuši, ka lidojuma laikā dzirdējuši neparastu blīkšķi, pēc kura acumirklī piepūties avārijas traps, kurš parasti tiek izmantots lidmašīnas evakuācijai ārkārtas gadījumos. Vairāki ceļotāji steidza neparasto skatu iemūžināt, foto publicējot arī mikroblogošanas vietnē Twitter.

"Kapteinis paziņoja, ka būs jānosēžas Vičitā. Viņš teica, lai nesatraucamies par ugunsdzēsēju brigādes klātbūtni, jo tā esot standarta procedūra," ziņu dienestam "ABC News" pastāstījis viens no pasažieriem Maikls Deiviss. "Kad tikko pēc nosēšanās no kabīnes iznāca pilots, viņš nobrīnījās un teica: "Ak vai, ko tādu redzu pirmoreiz!"" pastāstījis kāds cits pasažieris.

Uz lidmašīnas klāja incidenta brīdī atradās 101 cilvēks. "United Airlines" pārstāvji atzinuši, ka tobrīd visi pasažieri atradušies savās vietās, un norādījuši, ka, pretēji izskanējušām baumām, neviens no pasažieriem nav mēģinājis atvērt lidaparāta durvis.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sen gaidītie ķirši!  SKY24.LV
no 35 Eur par virzienu - vairāk kā 50 galamērķi! pērc līdz 15.02., ceļo no 23.02. - 25.10. | Skatīt vairāk
no 35 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.02.2026 - 08.02.2026 Latvijas U18, U20, U23 čempionāts telpās Valmieras novada Tūrisma pārvalde
7.–8. februārī Jāņa Daliņa stadionā Latvijas U18, U20, U23 čempionāts telpās. Plašāk: athletics.lv. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.01.2026 - 14.02.2026 ZIEDU PARĀDE PAVASARĪ  Latvia Tours - Berga bazārs
Ienāc pavasara krāsās un smaržās – laiks, kad Holande un Beļģija plaukst ziedos! ✨ | Skatīt vairāk
no 370 EUR
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64975309sec.