Video: nokavējot avioreisu, izmisuši pasažieri māj pilotiem, lai apstājas [1]

Nepaspēt laikā uz lidmašīnu – tas, šķiet, ir ikviena ceļotāja ļaunākais murgs. Neskatoties uz to, ka tā var gadīties katram, maz kas darāms, lai aizkavētu aviolainera izlidošanu.

Tomēr divi izmisuši ceļotāji, kuri šādā situācijā bija nokļuvuši kādā ASV lidostā, nolēma nepadoties un visiem spēkiem kliedza, māja ar savām iekāpšanas kartēm un dauzīja pa lidostas logu, cerībā pievērst pilotu uzmanību.

Kāds no aculieciniekiem atgadījumu, kas novērotājam no malas var šķist itin kuriozs, iemūžinājis video. Tajā redzams, kā abi ceļotāji, skaļi kliegdami, lūdzas "American Airlines" lidmašīnas apkalpei to apturēt un "atvērt durvis". Protams, viņu centieni panākumiem nevainagojās.

Tiesa, jau iepriekš pasaules mediji ziņojuši par krietni vien agresīvākām ceļotāju izdarībām, kas skaidrojamas ar nokavētu reisu. Tā, piemēram, pērn kāds ķīniešu ierēdnis tika atstādināts no amata, jo viņš bija sarīkojis pamatīgu jezgu Kuņminas Čanšui starptautiskajā lidostā. Pēc tam, kad Jans Linkuņs un viņa sieva bija nokavējuši iekāpšanu lidmašīnā, vīrietis kļuva ārkārtīgi saniknots – pēc asas vārdu pārmaiņas ar aviokompānijas darbinieku viņš dusmu izvirdumā paķēra kādu no lidostas datoriem un svieda to pret zemi. Tam sekoja arī telefons, kas atradās pa rokai, savukārt kādu informatīvu izkārtni viņš izmantoja, cenšoties atvērt izeju uz lidlauku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Ilze 10/13/2014 10:43 Komentāris YouTube neticami - liela daļa no komentētājiem vaino pilotus, sauc tos par iedomīgiem un jautā "kas notika ar noteikumu "Klientam vienmēr taisnība"". Kaut kāds murgs! :D

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.12.2025 - 20.12.2025 "Summer Sound 2026" mākslinieki Liepājas reģiona TIB
"Summer Sound 2026" izsludina festivāla pirmos māksliniekus: Alan Walker, Gogol Bordello, Bermudu Divstūris, Singapūras Satīns | Skatīt vairāk
Mākslinieka Māra Čačkas izstāde Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 12. decembra līdz 2026. gada 11. februārim Valmieras muzeja Izstāžu namā pirmo reizi varēs aplūkot mākslinieka Māra Čačkas personālizstādi | Skatīt vairāk
Pinumu darbnīca “Pītenis” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Pinumu darbnīca “Pītenis” piedāvā dažādas nodarbības un meistarklases. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.12.2025 - 24.12.2025 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.67045093sec.