Tiek ražots ūdens, kas mazina lidojuma bailes [1]

Fobija pret augstumu nav nekas neparasts, taču nepatīkama gan. Jo īpaši tiem, kuriem patīk ceļot. Protams ir dzirdēts par nomierinošajiem līdzekļiem, lai šī bailes apslāpētu. Bet vai esi dzirdējis par ūdeni, kas mazina bailes lidojuma laikā?

''SkyWater'' produkts - ''Relax'', ir pirmais ūdens pasaulē, kas paredzēts cīņai pret avio fobiju.  Ūdens paredzēts, lai nomierinātu nervus un atbalstītu imūnsistēmu ar tam speciālu domātu maisījumu. Maisījumā ir baldriāna sakne, žeņšeņa un rožu ziedi. ''SkyWater'' šo produktu uztver ar humoru, sakot, ka ūdens atbrīvos un nomierinās lidotāju pat, ja lidmašīnā būs raudošs bērns.

Ūdens ''Relax'' šobrīd ir nopērkams tikai interneta vietnē Amazon.com.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 pyrathe 01/29/2015 10:11 Krievijā jau sen tads ūdens tiek ražots.. Saucās - "vodka" :)))

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Norvēģijas fjordu kruīzs. Premium klase Estravel Latvia
Piedāvājums 2026. un 2027. gadam // 7 naktis // pilna laika ēdināšana // izklaide uz kuģa | Skatīt vairāk
no 1005 EUR
Eiropas Luksus upju kruīzu AKCIJA! Estravel Latvia
5* līmeņa naktsmītnes // pirmās klases ēdināšanas pakalpojumi // kuģa piestāšana pilsētu, ciematu sirdī // ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1949 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::3.94771409sec.