Krievijas tūroperatora lidmašīna Airbus A 321 Ēģiptē pazaudē 224 dzīvības

Sestdienas, 31.10.2015, rītā Krievijas tūroperatora Brisko (www.brisco.ru) lidmašīna Airbus A 321-100 ar 217 pasažieriem un 7 apkalpes locekļiem bija ceļā no Ēģiptes populārā kūrorta Šarm El Šeiha uz Sanktpēterburgu ar reisa numuru 9268, taču pēc 23 lidojuma minūtēm ar lidmašīnu pazuda sakari. Lidmašīnas pasažieru vidū bija 25 bērni. Lidmašīna no 9.500 metru augstuma ir strauji nokritusi Sinajas pussalas ziemeļos mazapdzīvotā reģionā. Tā ir lielākā Krievijas aviokatastrofa gaisa satiksmē, jo tikai 10.07.1985 lidsabiedrības Aeroflot lidmašīna Tupolew Tu-154B pazaudēja 200 dzīvības.

Čartera lidmašīna piederēja Sibīrijas lidsabiedrībai Kogalymavia kopš 2012. gada un to vairākas lidsabiedrības ekspluatēja vairāk nekā 18 gadus. Tā šobrīd ir lielākā aviokatastrofa Ēģiptes lidojumu vēsturē, jo pēdējā lielākā nelaime bija 2004. gada 3. janvārī, kad ēģiptiešu kompānijas Flash Airlines lidmašīna Boeing 737-300 iekrita Sarkanajā jūrā ar 135 pasažieriem.

Krievijas satiksmes lidmašīnu vidējais vecums ir 21 gads. Krievijas tūristi Ēģiptes kūrortus ir ļoti iecienījuši, jo starp Krieviju un Ēģipti ir augsta politiskās labvēlības atmosfēra, kas sekmē izdevīgus piedāvājumus mūsu kaimiņvalsts tūristiem. Rietumeiropas tūristi pēc vairākiem terorisma aktiem Ziemeļāfrikā ir kļuvuši piesardzīgāki un šī reģiona valstu tūrisma piedāvājumus izmanto mazāk nekā iepriekš. 2014. gadā Ēģipti apmeklēja 3 miljoni Krievijas tūristu, ieņemot pirmo vietu Ēģiptes tūrismā.

Video Nr.1




Video Nr.2


Video Nr.3

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzņēmumi


Novatours
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.53014088sec.