Ceļotāji zemas cenas dēļ iecienījuši nakts vilcienu starp Prāgu un Horvātiju

2020. gada jūnijā tika atklāts jauns nakts vilciena maršruts, kas savieno Prāgu un Horvātiju.

Atklāšanas nedēļā tika pārdotas vairāk nekā 30 000 biļešu, un daži vilcieni tika pilnībā rezervēti, pateicoties biļetēm, kuru cena bija īpaši zema - 22,- eiro vienā virzienā. Popularitātes dēļ vilciens turpmāk kursēs katru nakti.

Vilciena līniju ekspluatē privātā Čehijas kompānija "Regiojet". Vilciens sāk ceļu no Prāgs plkst. 17.20, tad piestāj Čehijas pilsētā Brno, ka arī Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā. Vilciens plkst. 5.00 piestāj arī Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā, bet plkst. 9.00 apstājas Rijekā, Horvātijā.

Rijeka ir Horvātijas trešā lielākā pilsēta un bieži tiek izmantota kā sākuma vieta, lai dotos uz Vidusjūras salām vai Dalmācijas piekrasti.

Pasažieri var izvēlēties starp parastu sēdvietu, kuras cena sākas no 22,- eiro, vai guļamvietu par 30 eiro. Intensīvais grafiks, kad vilciens kursē katru dienu, būs spēkā līdz septembra beigām, bet pēc tam vilciens kursēs 3 reizes nedēļā.

Nakts vilcieni kļūst arvien populārāks veids, kā ceļot Eiropā. Pēc 17 gadu pārtraukuma iecerēts atdzīvināt līniju starp Briseli un Vīni, kā arī tiek plānoti jauni vilcienu maršruti Zviedrijā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
ŠRILANKA 18.-29.08.2026 AL SVETS
Atklājiet eksotisko Šrilanku - Indijas okeāna pērli ar zeltainām pludmalēm, tropisko dabu, UNESCO pasaules mantojuma vietām un bagātīgu kultūru. | Skatīt vairāk
Norvēģijas fjordu kruīzs. Premium klase Estravel Latvia
Piedāvājums 2026. un 2027. gadam // 7 naktis // pilna laika ēdināšana // izklaide uz kuģa | Skatīt vairāk
no 1005 EUR
Dinaburgas pils taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18612504sec.