Dzelzceļa stacijā “Imanta” atklās vides izstādi “Ar vienu vilcienu rītdienā” par topošo «Rail Baltica» dzelzceļa līniju

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis piektdien, 14. oktobrī, plkst. 17:00 dzelzceļa stacijā “Imanta” atklās ceļojošo vides izstādi “Ar vienu vilcienu rītdienā” un kopā ar “Rail Baltica” projekta ieviesējiem tiksies ar iedzīvotājiem.

Izstāde “Ar vienu vilcienu rītdienā” radīta ar mērķi plašāk iepazīstināt iedzīvotājus ar topošo Rail Baltica dzelzceļa līniju – staciju atrašanās vietām, ātrvilciena izskatu un to, cik ātri ar jaunajiem vilcieniem varēs pārvietoties ikdienas braucienos pa Latviju vai ceļojot uz Eiropu.

Izstāde kopš šī gada aprīļa ceļo pa Latvijas novada pašvaldībām, ko šķērso topošā Eiropas sliežu platuma dzelzceļa līnija. Tā jau viesojusies Salaspils, Mārupes, Siguldas, Olaines, Bauskas, Limbažu, Ķekavas un Ropažu novados, un savu ceļojumu noslēdz Rīgā.

Sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” izstāde dzelzceļa stacijā “Imanta” būs apskatāma līdz 25. oktobrim. Pēc izvietošanas Imantā izstāde tiks nodota Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejam, turpmākai ekspozīcijai muzeja āra teritorijā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
DEJAS FESTIVĀLS | "Atspulgs kustībā 2025" Tukuma TIC
Jau ceturto gadu pēc kārtas Tukumā norisināsies neparastais un aizraujošais laikmetīgās dejas festivāls. | Skatīt vairāk
Latvija
Pēterdienu gaidot Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma novadā šajā nedēļas nogalē satiksies mūzika, stāsti un rokmūzikas kopiena. | Skatīt vairāk
Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas Bauskas TIC
26.-27. jūlijā norisināsies vasaras baudpilnais pasākums - Bauskas novada Mājas Kafejnīcu dienas 2025! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.07.2025 - 19.07.2025 Slepeni kodolīgs piedzīvojums  Alūksnes TIC
19. jūlijā plkst.14.00-17.00 bijušajā raķešu bāzē Zeltiņos- notikums ģimenēm ar bērniem un jauniešiem. Pasākums bez dalības maksas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.13924694sec.