Itālijā startējis jauns ātrvilciens Pompeju apskatei

No Romas uz Pompeju mazāk,nekā divu stundu laikā? Jā, tagad tas ir iespējams, jo Itālijā darbu uzsācis jauns ātrgaitas vilciena maršruts, kas savieno galvaspilsētu ar Pompejām.

Pagaidām gan vilciens kursēs tikai katra mēneša trešajā svētdienā, bet, ja būs pietiekami liels pieprasījums, iespējams, arī biežāk.

Vilcienu satiksme uzsākta 2023. gada 16. jūlijā. Vilciens no Romas atiet plkst. 8.53, bet vakarā no Pompejām – plkst. 18.40. Līdz ar to apmeklētājiem ir gana daudz laika iepazīt vēsturisko vietu un atgriezties laikus galvaspilsētā.

Pagaidām gan nav apstiprināta vilciena biļetes cena, taču sagaidāms, ka tā būs 29,90 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.12.2025 - 20.12.2025 Ziemassvētku koncerts  Ventspils TIC
20. decembrī, koncertzālē "LATVIJA" būs dzirdami solo priekšnesumi un dvēseliski dueti, ieskandinot emocionāli piesātinātu Ziemassvētku noskaņu. | Skatīt vairāk
Aušanas darbnīca “Mare” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes audēju darināto audeklu apskate, audumu iegāde un aušanas pamatu apguve. | Skatīt vairāk
Mākslinieka Māra Čačkas izstāde Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 12. decembra līdz 2026. gada 11. februārim Valmieras muzeja Izstāžu namā pirmo reizi varēs aplūkot mākslinieka Māra Čačkas personālizstādi | Skatīt vairāk
VINOTĒKA LA TENUTA ITALIANA CANTINA Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
CANTINA – Silene Resort&SPA vīna studija, kurā patstāvīgi tiek papildināts bagātīgs itāļu vīnu klāsts, kas pārsteigs īstus vīna cienītājus ar | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.39530683sec.