Vilciens – ātrāk un lētāk nekā lidmašīna?

Apvienotajā Karalistē 2024. gada nogalē sāks kursēt vilciens, kas savienos Londonu un Edinburgu, un brauciens būšot ātrāks un ērtāks, nekā lidojums, raksta “Mirror”.

Jauno vilcienu servisu nodrošinās kompānija “LNER”, kas sola, ka brauciena ilgums būs četras stundas un piecas minūtes. Tas tādēļ, ka vilciens pieturēs tikai dažās stacijās pa ceļam.

Teorētiski ar lidmašīnu Edinburgas no Londonas var sasniegt krietni ātrākā laikā, bet... Jārēķinās, ka jāpavada laiks ceļā uz kādu no lidostām, turklāt arī tas maksā naudu. Turklāt lidostā ir jāierodas krietni pirms lidmašīnas pacelšanās. Tīri teorētiski tad brauciens ar vilcienu no Londonas uz Edinburgu tiešām sanāks ātrāks.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Menopauze - kas jāzina katrai sievietei? Republikas laukuma klīnika
Menopauze ir dabisks dzīves posms, kad sievietei beidzas menstruācijas un olnīcas pārstāj ražot hormonus estrogēnu un progesteronu. | Skatīt vairāk
Aviobiļetes sadarbībā ar FlyDubai SKY24.LV
Fly Dubai Lite ekonomiskās klases aviobiļešu piedāvājums - Dubaija, Kolombo, Malē, Katmandu... | Skatīt vairāk
no 429 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.12.2025 - 22.12.2025 Andrejs Osokins | Klasiskie Ziemassvētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Saulgriežu vakarā, 21.decembrī restorāns AKUSTIKA aicina veldzēties izcilā pianista Andreja Osokina klavierspēles sajūtās un Ziemassvētku stāstā. | Skatīt vairāk
25 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61084795sec.