Spānija paziņo par jaunu zemo cenu ātrvilcienu maršrutu

Jau 2024. gada nogalē plānots uzsākt jaunu zemo cenu ātrvilcienu satiksmi, kas savienos Katalonijas galvaspilsētu Barselonu un Malagu, vēsta “Eureonews”.

Plānots, ka jaunais vilciens abas aizraujošās Spānijas pilsētas savienos sešu stundu ilgā braucienā.

“Iryo” ir privāta kompānija, kas nodrošinās braucienus šajā maršrutā. Biļetes jau ir iespējams iegādāties, un biļetes decembrī maksāt, sākot no 24 eiro. Starp citu, tas ir krietni lētāk, nekā Spānijas dzelzceļa uzņēmuma “Renfe” meitas uzņēmuma “AVE” piedāvājums, kur biļetes šajā maršrutā maksā 62 eiro. Turklāt “Iryo” vilcieni abas pilsētas savienots piecās stundās un 50 minūtēs, kamēr “AVE” šo maršrutu veic sešās stundās un 45 minūtēs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Velokruīzs Dalmācijas dienvidos Estravel Latvia
7 naktis uz klāja izvēlētajā kajītē, puspansija, izstrādāts maršruts // Splita - Brača - Hvara - Pelješaca - Mljeta - Korčul - Šolta - Splita | Skatīt vairāk
no 700 EUR
Atpūtas vieta "Latgales sēta" Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā. | Skatīt vairāk
-45% Luksus Eiropas upju kruīzi CRUISEcentre
7 naktis / dažādi maršruti / ēdināšana un dzēdieni / ekskursijas / 2026. gads / Akcija līdz 31.03. | Skatīt vairāk
no 1649 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41963911sec.