Drēzdenē pilsētas pasažierus apkalpos pasaulē garākais autobuss

Autobuss ar nosaukumu "AutoTram Grand Extra" un 30 metru garumu ir garākais pasaulē un Vācijas pilsētā Drēzdenē tas veiks ar rudeni pirmos testa braucienus. Tā uzdevums ir kompensēt pilsētas transportu, ko nevar paveikt vilciens vai pilsētas autobuss.

Milzīgais autobuss spēj uzņemt 256 personas un spēj apgriezties uz 12.5 metrus plata ceļa. Tas ir ļoti manevrīgs ar 4 stūrējamām asīm, tāpēc tā vadīšana arī pagriezienos ir pietiekoši eleganta. Autobuss brauc uz akumulatoru enerģijas, tāpēc pilsētas satiksmei ir ļoti draudzīgs.

Milzīgais autobuss tiks testēts arī Pekinā, taču sērijveida būvniecība ir plānota pēc dažiem gadiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ultrasonogrāfija vēderam Republikas laukuma klīnika
Ultrasonogrāfija vēderam ir viena no visplašāk izmantotajām diagnostikas metodēm mūsdienu medicīnā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.01.2026 - 05.02.2026 Baudi ziemu Liepājā Liepājas reģiona TIB
Ziemā Liepāja piedāvā mierpilnu un daudzveidīgu atpūtu pie jūras. | Skatīt vairāk
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.01.2026 - 03.02.2026 Meteņi Klajumos Krāslavas TIC
8.februārī, zirgu sētā "Klajumi" norisināsies "Augšdaugavas garšas Meteņi". Zirgi, ēdieni, ugunskurs, izjādes... Plaša un daudzveidīga pasākuma | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55412292sec.