Ecolines prezentē savu jaunāko pakalpojumu - personālos audio/video atskaņotājus

Kā liecina vadošā pasažieru pārvadājumu sniedzēja ECOLINES prognozes 2014. gadam, ka šogad tūristu aktivitāte varētu pieaugt pat par 10 -15%, pateicoties Rīgas kā kultūras galvaspilsētas pasākumiem Riga2014 ietvaros. Tādēļ arī šajā gadā uzņēmuma plānos ir autoparka un pakalpojumu modernizācija. Latvijas tūrisma izstādē Balttour 2014, ECOLINES prezentēja savu jaunāko pakalpojumu – personālos audio/video atskaņotājus, ar kuriem šobrīd modernizēti jau 9 uzņēmuma autobusi, investējot vairākus desmitus tūkstošus eiro.

ECOLINES ne tikai strādā pie jaunu autobusu iegādes un autoparka atjaunošanas, bet arī jaunu pakalpojumu ieviešanas un autobusu modernizēšanas, lai ikvienam ceļotājam sniegtu arvien augstāku komforta līmeni.

"Kādreiz pasažieri bija laimīgi par to, ka viņiem tiek dota iespēja nokļūt no punkta A uz punktu B, bet nozarei attīstoties, loģiski aug arī pasažieru prasības. Arī tūristu piesaistei būtisks ir ne tikai ceļojuma galamērķis, bet arī infrastruktūra nokļūšanai tajā. Jo ērtākus pārvietošanās veidus uz Latviju spēsim piedāvāt, jo vairāk ceļotāju izvēlēsies Latviju, nevis kādu citu no kaimiņvalstīm," uzskata ECOLINES vadītājs Andris Podgornijs.

Šobrīd uzņēmums modernizējis 9 tālsatiksmes autobusus, uzstādot tajos personālos audio/video atskaņotājus, kas ikvienam pasažierim ļaus pašam izvēlēties sev tīkamāko filmu, mūzikas vai spēļu izlasi. Tāpat ierīcēs pieejama noderīga informācija par braucienu ar autobusu un jau tuvākajā nākotnē tā ļaus piekļūt arī lielākajām interneta mājaslapām.

Par ECOLINES

ECOLINES ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, šobrīd vadošais starptautisko pasažieru pārvadājumu sniedzējs kā Latvijā tā Baltijā. 20 pastāvēšanas gadu laikā ECOLINES kļuvis par vienu no lielākajiem un spēcīgākajiem Latvijas zīmoliem, ik dienas veicot starptautiskos pārvadājumus uz 18 valstīm un teju 200 pilsētām kā Baltijā, tā Rietumeiropā un Austrumeiropā. Pērn uzņēmums pirmo reizi pārvadāja vairāk nekā 500 tūkstošus pasažieru.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.02.2026 - 09.02.2026 Gleznotājas Madaras Gulbis izstāde Ventspils TIC
Teātra nama “Jūras vārti” izstāžu zālē skatāma gleznotājas Madara Gulbis ekspozīcija “Dažādi debesu skati”, ko veido dažādu gadu darbi. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.01.2026 - 09.02.2026 Baudi izcilus pirts rituālus Bauskas pusē Bauskas TIC
Baudi 5 izcilus pirts ritālus Bauskas novadā! | Skatīt vairāk
Liepājas Simfoniskais orķestris Liepājas reģiona TIB
14. februārī pulksten 18.00 igauņu diriģenta Risto Josta vadībā Liepājas Simfoniskais orķestris atskaņos Bēlas Bartoka Koncertu orķestrim. | Skatīt vairāk
Kas notiek Jūrmalas izstāžu zālēs? Jūrmalas TIC
Jūrmalas izstāžu telpās skatāma daudzveidīga programma – no laikmetīgās mākslas un tekstila līdz modernisma klasikai un pilsētas vēstures | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.4837091sec.