Pasaulē slavenā ērģelniece Iveta Apkalna iesvētīs jauno TUI kruīzu kuģi Hamburgā

2017. gada janvārī Vācijas ostas pilsētā Hamburgā tika atklāta jaunā Elbas filharmonija, kas ir jau kļuvusi par Hanzas pilsētas jauno simbolu. Elbas filharmonijas titulētā jeb Goda ērģelniece Iveta Apkalna no Latvijas ir kļuvusi par pasaules līmeņa zvaigzni, kuru vēlas redzēt visas slavenākas koncertzāles. 2017.  gada 1. jūnijā latvietei ir tas gods iesvētīt jauno TUI kruīzu kuģi ''Mein Schiff 6'' tieši no Elbas filharmonijas jumta, metot šampānieša pudeli pret kuģa rumpi.

Rēzeknē dzimusī mūziķe saņēmusi Latvijas Lielo mūzikas balvu 2003.gadā, bet 2005. gadā viņai pasniegta ''ECHO Klassik'' kategorijā “Labākā atskaņotājmāksliniece” (Iveta Apkalna ir pirmā godalgotā ērģelniece šīs balvas pasniegšanas vēsturē), savukārt 2008. gadā latgaliete saņem savu otro ''ECHO'' balvu kategorijā ''Klassik ohne Grenzen''.

Jaunais kruīzu kuģis ''Mein Schiff 6'' var lepoties ar 15 stāviem, 1267 kabīnēm priekš 2534 viesiem. Kuģis ar 1000 cilvēku lielu apkalpi kuģos zem Maltas karoga.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Eiropas Luksus upju kruīzu AKCIJA! Estravel Latvia
5* līmeņa naktsmītnes // pirmās klases ēdināšanas pakalpojumi // kuģa piestāšana pilsētu, ciematu sirdī // ekskursijas | Skatīt vairāk
no 1949 EUR
3 x bonusi! Kruīziem ar Celestyal Cruises  CRUISEcentre
Egejas un Adrijas jūras Kruīzi no 3-14 naktīm // pilna pansija // atlaide līdz 50% // BONUSI! | Skatīt vairāk
no 389 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.03.2026 - 11.03.2026 Atgūsti mieru - aizbēdz no stresa! Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Jo trauksmaināki notikumi risinās pasaulē, jo svarīgāk parūpēties, lai Tavā iekšējā pasaulē valda miers un harmonija. Parūpējies par savu | Skatīt vairāk
no 735 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.02.2026 - 15.03.2026 Motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup" Liepājas reģiona TIB
15. martā motoparkā "Lauma" norisināsies motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup" | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.42019796sec.