Autors: Jānis Peteris Bērziņš Avots: BalticTravelnews.com/Stern.de
Kuģis ''Queen Hind'' ar 14.600 aitām ir apgāzies pie Rumānijas krastiem, kas bija devies ceļā no Midia ostas Melnajā jūrā uz Sauda Arābiju. Daudziem mazās ostas prāmju satiksmes pasažieriem un ceļotājiem bija jāsaskaras ar šo nepatīkamo ziņu klātienē, jo pēc oficiālām ziņām no 14.600 aitām ir izglābtas tikai 32 aitas un apkalpes komanda.
Šobrīd notiek aktīva aitu glābšanas akcija, lai gan ir zināms, ka daudzi dzīvnieki ir gājuši bojā. 85 metrus garais kuģis ir reģistrēts Klusā okeāna salā Palau.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.
Dinaburgas pili Naujenes pilskalna vietā 1275. gadā uzcēla Livonijas ordeņa mestrs Raceburgas Ernests. Mūsdienās ir saglabājušās pils drupas. | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. Ēkas pirmajā stāvā ierīkota dažādu seno amatu ekspozīcija un daudzfunkcionāla | Skatīt vairāk