Uz kruīza kuģa top Covid-19 testēšanas laboratorija

“Viking Star” ir kļuvis par pirmo kruīza kuģi, uz kura klāja ir laboratorija ātrai Covid-19 testēšanai, vēsta “Lonely Planet”.

Kompānijas “Viking Cruises” Jūras operāciju viceprezidents Mets Vīrings izteicies, ka kompānija pie testēšanas sistēmas ieviešanas strādājusi vairākus mēnešus. Kopā ar testiem un drošības protokoliem, kas tiek ievēroti uz kuģa, kruīzi varētu kļūt par drošu iespēju doties ceļojumos un izpētīt pasauli.

Plānots, ka “Viking Star” novembra vidū ieradīsies Oslo, un tur arī plānots nodemonstrēt jauno laboratoriju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
7 naktis KARĪBU KRUĪZĀ 🚢  Latvia Tours
𝐌𝐒𝐂 𝐖𝐎𝐑𝐋𝐃 𝐀𝐌𝐄𝐑𝐈𝐂𝐀 piedāvā modernu dizainu, izklaides, baseinus, restorānus un atpūtu bez steigas. | Skatīt vairāk
no 644 EUR
“Daugavas vārti” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
“Daugavas vārti” ir savdabīgs Daugavas senlejas sašaurinājums lejpus Slutišķu sādžas, šaurākais ielejas posms starp Slutišķu krauju un Ververu | Skatīt vairāk
Dvietes senlejas informācijas centrs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parkā „Dvietes paliene” Bebrenes pagasta Putnu salā 2008. gada vasarā izveidots Dvietes senlejas informācijas centrs „Gulbji”. | Skatīt vairāk
Ververu krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Tā ir vismaz 36 m augsta kvartāra iežu krauja, kuras nogāzes slīpums sasniedz 38 grādus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1819098sec.