VIDEO: Netālu no Bali aizdedzies prāmis ar 270 cilvēkiem uz klāja

2022. gada 16. novembrī Indonēzijā, netālu no Bali krastiem, kur notiek G20 sammits, aizdedzies pasažieru prāmis, uz kura klāja atradušies 270 cilvēku.

Degošā kuģa pasažierus un ekipāžu glābt metās glābšanas dienesti, krasta apsardze, kā arī vietējie iedzīvotāji un pat armijas gaisa spēki.

Prāmis pieder kompānijai “Mutiara Timur Holiday”, kas piedāvā klientiem izbraucienus starp Indonēzijas salām.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rokdarbu darbnīca „Māra” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Rokdarbu darbnīcā “Māra” ir iespēja iegādāties un pasūtīt dažādus rokdarbus, kā arī apgūt rokdarbu tehnikas. | Skatīt vairāk
Podnieka amata iepazīšana Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenē darbojas amata meistars – podnieks Mareks Zavodnojs, kurš gatavo reducētos (melnos) traukus pēc senas tehnoloģijas tāpat kā mūsu tālie | Skatīt vairāk
Seno amatu darbnīca “Klēts” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Seno amatu darbnīca “Klēts” izveidota Raiņa mājā Berķenelē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.96084595sec.