Donavā uz sēkļa uzskrējis tūristu kuģis Primadonna

Zema ūdens līmeņa dēļ piektdien 16.09.2011, Donavā pie Bulgārijas-Rumānijas robežas uz sēkļa uzskrējis upes kuģis Primadonna.

Kuģis notikuma brīdī braucis ar lēnu ātrumu, tāpēc visi 150 pasažieri nav cietuši. Ceļotājus nācās evakuēt un ar glābšanas laivām aizvest uz Bulgāriju, no kurienes tie atgriezās mājās. Uz kuģa atradās galvenokārt rumāņi, briti un francūži.

Primadonna ir katamarāna kuģis, kas  tika uzbūvēts 1998. gadā un izmantots upju kruīziem. Ceļotāji atradās tūroperatora Viking River Cruises piedāvātajā Donavas kruīza tūrē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.02.2026 - 20.02.2026 Mūzikas apvienības “Rahu” koncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Enerģiskā mūzikas apvienība “Rahu” februārī dosies koncerttūrē, lai atrādītu jauno albumu “Uz deju grīdas”. 20.februārī plkst. 19.00 grupa | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Riču ezers un Pērkules krauja Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Riču ezers atrodas pierobežā un ietilpst Silenes dabas parka teritorijā. Gleznains skats uz ezeru paveras no Pērkules kraujas jeb Riča ezera stāvkrasta. | Skatīt vairāk
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”  Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.02.2026 - 15.02.2026 🚢 7 naktis KARĪBU KRUĪZĀ Latvia Tours - Berga bazārs
𝐌𝐒𝐂 𝐖𝐎𝐑𝐋𝐃 𝐀𝐌𝐄𝐑𝐈𝐂𝐀 piedāvā modernu dizainu, izklaides, baseinus, restorānus un atpūtu bez steigas. | Skatīt vairāk
no 644 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13924003sec.