Ūdenī nolaiž pirmo Viking Ocean Cruises kuģi Viking Star

Nesen svinīgā ceremonijā Itālijas kuģu būvētavā "Fincantieri" Venēcijā ūdenī tika nolaists kompānijas "Viking Ocean Cruises" pirmais okeāna laineris "Viking Star".

"Viking Star", kurš uz sava klāja spēs uzņemt 930 pasažieru, savu debiju piedzīvos 2015. gada sākumā, dodoties pirmajos kruīzos Skandināvijā, pa Baltijas jūru un Vidusjūru. "Viking Ocean Cruises", kas pieder "Viking Cruises", ir uzskatāma par vienu no jaunākajām kruīzu kompānijām pasaulē, un patlaban, neskaitot "Viking Star", tā būvē vēl divus jaunus kuģus.

"Šī diena mums ir īpaši nozīmīga, jo esam spēruši vēl vienu soli tuvāk pavisam jauna veida okeāna kruīziem," norādījis "Viking Cruises" priekšsēdētājs Torstens Hāgens.

Kuģis ūdenī tika nolaists, sekojot labākajām itāļu kuģubūves tradīcijām, un nu tas piedzīvos pēdējos darbus, kas galvenokārt saistīti ar interjera iekārtošanu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Uzdāvini sev Ziemassvētku brīnumu Ventspils TIC
Līdz pat 31. decembrim Ventspilī iespējams doties mūzikas un gaismu pilnā 20 minūšu piedzīvojumā pa svētku rotā tērpto pilsētu ar Ziemassvētku | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.12.2025 - 26.12.2025 Ziemassvētku vakariņas 24.–26. decembrī.  Pullman Riga Old Town
Tuvojoties svētkiem, Harper Woolf piedāvā 5 kārtu Ziemassvētku vakariņas 24.–26. decembrī. Rezervē: https://www.sevenrooms.com/events/harperwoolf | Skatīt vairāk
65 EUR
Viesu māja “Priedes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā. | Skatīt vairāk
Ceļojumi Tūres Aviobiļetes Viesnīcas Vīzas WOOPS
Atklājam pasauli kopā! Sazinies ar ceļojumu konsultantu! Ēģipte, Turcija, Grieķija, Bulgārija, Melnkalne, Albānija, Spānija, Portugāle, Itālija, | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64272404sec.