Viedoklis: Vai Latvijas ceļotāji izvēlas pavadīt atpūtu kalnos?

Kalni ir varens dabas veidojums un allaž apbur gan tos, kurus satiek pirmo reizi, gan entuziastus, kas savu iedvesmu un adrenalīnu meklē gan augtākos, gan lēzenākos kalnos – kā ziemā, tā vasarā. Jautājām Latvijas ceļojumu aģentūrām, cik bieži Latvijas ceļotāji izvēlas savus atvaļinājumus pavadīt kalnos.

Direktore Veronika Grinvalde, ceļojumu aģentūra "Antario"

Uz kalniem mūsu aģentūras klienti visbiežāk izvēlas doties ziemā, lai baudītu slēpošanas priekus. Populārākie kalnu galamērķi ir Austrijas un Francijas alpi. Tie, kas vēlas izbaudīt ekonomiskākas slēpošanas brīvdienas, dodas uz Gudauri kalniem Gruzijā, kā arī Tatriem Polijā vai Slovākijā. Zīmīgi, ka ceļotajiem svarīgāks par cenu, ir fakts, ka viesnīcā, kurā tie apmetas, ir pieejamas SPA procedūras, lai pēc ziemas prieku baudīšanas var nodoties relaksācijai mierīgā atmosfērā. Vasarā kalni nav īpaši iecienīti. Šogad īpašu popularitāti guvuši tādi galamērķi, kā Taizeme, Bali, Maldivu salas, Vjetnama, kā arī tuvāks galamērķis – Malta. Arī pati jau šīs nedēļas nogalē došos pelnīta atpūtā uz Maltu, lai gūtu iedvesmu un spēku jauniem darbiem.

Latvijas filiāles vadītājs Vitālijs Puķīts, ceļojumu aģentūra "Interlux travel"

Līdz šim mūsu aģentūras klienti nav izrādījuši pārlieku lielu interesi par ceļojumiem uz kalniem – ne ziemā, ne vasarā, tomēr šogad plānojam spert soli izmēģinājuma virzienā un organizēt pirmos slēpošanas braucienus uz Čehiju, Slovākiju vai Poliju – vērosim, kāda būs mūsu klientu piekrišana šiem ceļojumu galamērķiem, jo sadarbības partneri šajās valstīs mums ir, atliek vien izvērtēt pieprasījumu. Aktīvākiem ceļotājiem, kam patīk izbaudīt pārgājienus mežonīgākā vidē, piedāvājam interesantu variantu 2016. gada 16. jūlijā uz Nordkapu – 386 m augsto klinti Eiropas galējos ziemeļos, kur vasarā saule nenoriet pat pusnaktī. Šobrīd populārākie ir galamērķi Rimini Itālijā, Horvātija un Spānija, kur atvaļinājumus ir iespējams izbaudīt ūdens tuvumā, lai karstajā svelmē varētu veldzēties, kad vien ir vēlme.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.02.2026 - 28.02.2026 Februāris zinātnes centrā VIZIUM Ventspils TIC
VIZIUM arī šomēnes aicina apmeklētājus iegrimt zinātnes pasaulē, izzinot interaktīvo ekspozīciju un piedaloties aizraujošās aktivitātēs visai | Skatīt vairāk
Latvija
Viena diena Bauskā Bauskas TIC
Bauskas šarms slēpjas detaļās. Visnegaidītākajās vietās uzrodas kaķu mozaīkas. Senām mājām jaunu garšu piešķir izšūtas rozes. | Skatīt vairāk
TrekTours Ķemeru pārgājiens Jūrmalā Jūrmalas TIC
Jūrmala un TrekTours 7. martā aicina uz Ķemeru pārgājienu ar 9–37 km maršrutiem, dabas ainavām, īpašiem nakšņošanas piedāvājumiem un pavasara | Skatīt vairāk
14 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.02.2026 - 25.02.2026 Pieteikšanās Mājas kafejnīcu dienām Bauskas TIC
Bauskas novada mājas kafejnīcu dienas notiks 25. un 26.jūlijā. Aicinām pieteikt dalību! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.44525909sec.