Londona kļūs par vienu gājēju ielu bagātāka

Oksfordas iela Londonā ir viena no piesārņotākajām ielām pasaulē, tāpēc pilsētas atbildīgās iestādes lēmušas nākamo četru gadu laikā to pārveidot par gājēju ielu. Samazinot transporta pārvietošanos šajā ielā tiks ievērojami samazināts arī gaisa piesārņojums.

Ar vairāk kā četriem miljoniem apmeklētāju katru nedēļu, Oksfordas iela ir viena no aktīvākajām ielām Londonā, pateicoties daudzajiem iepirkšanās centriem, kas tur atrodami. Projekts tiks sadalīts divos posmos – katrā apzinot zināmu reģionu no teju 2 kilometrus garā ielas.

Katru dienu šo ielu izmanto ap 8000 transporta līdzekļi. Šobrīd vieglās automašīnas brīvi pārvietoties pa Oksfordas ielu var tikai svētdienās, bet citās dienās tām ir zināmi ierobežojumi. Tomēr lielāko piesārņojumu veido pilsētas autobusi un taksometri, kuriem īpaši ierobežojumi nav izveidoti, radot arvien jaunas galvassāpes atbildīgajām iestādēm.

Licencēto taksometru asociācijas pārstāvis, gan uzskata, ka ir būtiski atļaut taksometriem turpināt darbu uz Oksfordas ielas, jo tie nodrošina nenovērtējumu servisu tūristiem, īpaši vecāka gada gājuma cilvēkiem ar bagāžu un ģimenēm ar maziem bērniem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes īstais lauku saldējums TAKA
Dvietes īstais lauku saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots balstoties uz paaudžu paaudzēs iegūtām zināšanām par to, kā jāgaršo | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.11.2025 - 18.11.2025 Valsts svētkiem veltīts sarīkojums Līvānu TIC
18. novembrī plkst. 14.00 Līvānu novada kultūras centrā aicinām uz valsts svētkiem veltītu svinīgu sarīkojumu, godinot Latvijas neatkarības 107. | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara muzejs TAKA
Pirmais pasaules karš ir atstājis ilgi nedzīstošas rētas ne tikai cilvēku likteņos un sirdīs, bet arī lielā tagadējās Latvijas un Lietuvas | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Grand Palace Hotel
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.713027sec.