Pasaulē populārākie apskates objekti, kas likuši vilties

Ir skaidrs, ka, dodoties apskatīt kādu izslavētu apskates objektu, vēlamies ieraudzīt kaut ko lielisku un pat pārdabisku. Taču, ieraugot torni vai ēku dzīvē, var rasties neliela vilšanās piegarša, jo ir objekti, kas fotogrāfijā internetā izskatās daudz labāk nekā dzīvē.

Portāla „TripAdvisor” lietotāji neskopojas ar saviem ceļojumu vērtējumiem. Izrādās, ka daudzi pasaulē plaši pazīstami apskates objekti, nav nemaz tik iespaidīgi, kā sākumā varētu šķist. Taču, ir arī tikpat daudz cilvēku, kas uzskata, ka zemāk uzskaitītie objekti ir apskatīšanas vērti. Lielākās vilšanās, ar ko ceļotāji ir saskārušies – cilvēku pūļi, kas mēģina pie objekta nofotografēties; netīrība; atrašanās vieta; izmērs. Taču jāatzīst, ka, lai saprastu, kā patiesībā ir, objekts ir jāapskata paša acīm. Cik cilvēku, tik viedokļu?

Bigbens, Londona

Zelta vārtu tilts, San Francisco

Eifeļa tornis, Parīze

Uluru klints, Austrālija

Siksta kapela, Vatikāns

Triumfa arka, Parīze

Stounhendža, Lielbritānija

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dvietes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes muižas komplekss veidojās 19. gs. un tā īpašnieki bija grāfu Plāteru-Zībergu dzimta. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
PRP injekcijas ceļa locītavās Republikas laukuma klīnika
Mūsdienās arvien vairāk pacientu meklē efektīvas un drošas metodes, kā mazināt ceļa locītavu sāpes un uzlabot dzīves kvalitāti. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Ventspils TIC
,


SIXT Latvija
,


Siguldas novada TIC
,


Latvia Tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.56072187sec.