Transformētā Kelvin Hall kļūst par vienu no lielākajiem Lielbritānijas muzejiem [1]

Transformētā Kelvin Hall kas atrodas Glāsgovā, Īrijā, kļūst par vienu no lielākajiem Lielbritānijas muzejiem. Vēsturisko Kelvin Hall atkalatvēršana izmaksāja 35 miljoni sterliņu mārciņu.

Kelvin Hall, Glāsgova.

Šī vieta kļūs par mājvietu vairāk nekā 1,5 miljoniem artefaktu no Glāsgovas universitātes muzeja, kā arī 400 000 objektu no pilsētas kolekcijas. Ēkā arī atradīsies Skotijas nacionālā bibliotēka, izglītības centrs un sporta zāle.

Muzejā atradīsies viss, no seniem dokumentiem un mēbelēm līdz pat etnogrāfijas sekcijai. Rembrtanta un Rubena mākslasdarbi arī tiks izkārti pie sienām.

Vēsture

Kelvin Hall tika sākotnēji atvērta kā ekspozīcijas centrs 1927. gadā. Otrā pasaules kara laikā to pārveidoja par halli balonu taisīšanai, tiesa, gaisa balonu. Šeit ir pat uzstājies Eltons Džons. Nesen šeit mitinājās transporta muzejs ar savu ekspozīciju, taču tas tiks drīz mainīts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Hmm 11/15/2016 13:30 Glāzgova Īrijā?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 09.06.2025 Vasarsvētku pop-up brančs Mujānos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. jūnijā Mujānu biedrības nams aicina uz nesteidzīgu Vasarsvētku POP-UP BRANČU, kurā par garšu bagātību rūpēsies šefpavārs Juris Latišenoks. | Skatīt vairāk
no 5 EUR
Vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš  Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 pie Valmiermuižas alus darītavas vasaras saulgriežu svinības un tirdziņš “Gardu muti”. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Limbažu TIC
,


Motormuzejs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.53795099sec.