Itāļu viesnīcas piedāvā naktsmītnes par brīvu, bet šajā piedāvājumā ir viens āķis

Itāļu viesnīcas piedāvā naktsmītnes pārīšiem par brīvu, kā arī iespēju atgriezt naudu pat 9 mēnešus pēc uzturēšanās viņu viesnīcās. Taču tajā visā slēpjas viens āķis – viņiem šajā viesnīcā ir jāieņem bērniņš.

Šis varētu būt viens no visdīvainākajiem piedāvājumiem visā pasaulē, kurus mēs esam redzējuši. Assisi viesnīcu grupa piedāvā atgriezt naudu par pārnakšņošanu kādā no viņu viesnīcām, ja uzturēšanās laikā šajā viesnīcā ir sanācis ieņemt bērniņu.

Viesnīcu ķēdes sauklis bija – nāciet uz Assisi kopā!

Šī kampaņa var šķist vienkārši jautra ziņa publicitātei, taču Itālijā ir viszemākais dzimstības rādītājs visā Eiropas savienībā un tas neplāno pieaugt. Šādi viņi cenšas piesaistīt uzmanību šai problēmai. 2015. gadā no 1000 cilvēkiem piedzima tikai 8 bērni.

Viss, kas jaunajiem vecākiem ir jāizdara, jāparāda dzimšanas apliecība viesnīcu vadītājiem. Ja bērns ir dzimis 9 mēnešus pēc uzturēšanās viesnīcā, nauda tiek atgriezta atpakaļ.

Ir iespēja kļūdīties par veselām 10 dienām + -

Šai kampaņai jau ir piesaistītas vairākas citas viesnīcas, kā piemēram, Agriturismo Basaletto, Agriturosmo Casa Faustina, Hotel Fontebella un Hotel il Castelo. Kampaņu ir plānots turēt aktīvu līdz 2017. gada 31. martam.

Latviešu tūristi

Tādējādi, visi viesi, kas paspēs uzturēties viesnīcā vēl šogad, visticamāk, nesaņems savu naudu atpakaļ.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Apvienotie Arābu Emirāti Estravel Latvia
Sezonas sākums jau Drīz! // Operatoru tūres // sākot no 7 naktīm, ar lidojumu no Rīgas un izvēlēto ēdināšanu | Skatīt vairāk
no 825 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 14.11.2025 Mozuo tradiceju škola mozajim Krāslavas TIC
9. novembrī plkst. 12:00 muzejs Andrupenes lauku sēta aicina uz “Mazās tradīciju skolas” tikšanos, veltītu Mārtiņdienai, Tymseņam un tumšā laika | Skatīt vairāk
Krēta. Agrā rezervēšana Estravel Latvia
Gudri ieplānot atvaļinājumu laikus // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 595 EUR
Raiņa māja Berķenelē Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Berķeneles pusmuižā ir pagājusi Latvijas izcilā dzejnieka, tulkotāja, drāmas meistara, politiskā un sabiedriskā darbinieka Raiņa (1865 – 1929) | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


AZA tours
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.7995348sec.