Japānā atvērts hostelis grāmatu cienītājiem

Kas var būt labāks kā zvilnēt dīvānā un lasīt labu grāmatu? Ne tikai viena, bet tūkstošiem labu grāmatu!

Hostelis ‘Book and Bed Tokyo’ guva tik lielus panākumus Tokijā, ka hosteļa īpašnieki decembra sākumā atvēra tāda paša koncepta tūristu mītni Kioto pilsētā. ‘Book and Bed’ naktsmītnes galvenā īpašība ir unikālais piedzīvojums, ne tik ļoti gulēšanas komforts.

Hostelī nav komfortablu matraču, mīkstu spilvenu vai siltu dūnu segu, toties tajā ir tūkstošiem labu grāmatu. Grāmatas ir pieejamas dažādās valodās, lielākoties japāņu un angļu valodās.

Pēc interesanta vakara ar mīļāko grāmatu un krāšņiem sapņiem, viesnīcas klienti ir gatavi mosties un doties iepazīt kolorīto Tokiju vai Kioto.

Lielākajiem grāmatu lasīšanas entuziastiem šāda grāmatu lasīšanas iespēja ir lieliska alternatīva tam, lai netiktu ieslēgti grāmatu veikalā!

Plašāka informācija un iespēja rezervēt: http://bookandbedtokyo.com/en/kyoto/index.html

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Grandiozs ceļojums uz MALAIZIJU AL SVETS
Aicinām jūs iegremdēties īstā piedzīvojumā. | Skatīt vairāk
Santome un Prinsipi - tropu paradīze Estravel Latvia
16.10. - 24.10. // no Rīgas, AR EKSKURSIJĀM, pilna pansija // Skolas Rudens brīvlaikā | Skatīt vairāk
no 3399 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.03.2026 - 11.03.2026 10 interesanti objekti, ko vērts apskatīt  Trakai TIC
Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.32648087sec.