Tūristus Nepālā no plūdiem glābj… ziloņi...

Pavisam neparasta glābšanas operācija notikusi Nepālā – valsts centrālajā daļā, kur plūdu dēļ bija iesprostoti tūristi, viņu evakuācijā piedalījās… ziloņi.

Tā nesen no krastiem Nepālā izgāja divas upes – Rapti un Budhrapti, un to pārplūšanas dēļ tika nobloķēts ceļš 400 tūristiem, to vidū bija 200 ārzemnieki, un viņi vairs netika ne uz priekšu, ne atpakaļ. Ziņu aģentūra Reuters ziņo, ka informācija par plūdos cietušajiem nav sanemta.

"Ziloņiem mugurā un kravas automašīnās uz Bhaktapūru vakar atveda aptuveni 300 cilvēkus; pārējos uz drošāku vietu atvedīs rīt," stāstīja Nepālas Reģionālās viesnīcu asociācijas priekšsēdētājs Sumans Ghimiri.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Sāc 2026. gadu Dienvidkurzemē Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Jaunais gads ir klāt, un Dienvidkurzeme janvārī aicina sākt to aktīvi un iedvesmojoši! | Skatīt vairāk
Kalkūnes muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Celta 1890. – 1892.g. pēc pazīstamā arhitekta V. Neimaņa projekta. Pils ēka ir asimetriska, kopā ar torņiem, tornīšiem un jumta izbūvēm. | Skatīt vairāk
Prāmju rezervēšanas sistēma FerryTickets
Ērta, vienkārša prāmju rezervēšanas platforma. Vietu pieejamība reālajā laikā. Klientu atbalsta centra pakalpojumi darba laikā. | Skatīt vairāk
no 39 EUR
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes”  Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35109997sec.