Ziemeļkorejas vadītājs uzaicinājis ciemos Dienvidkorejas prezidentu

Dienvidkorejā notiekošās ziemas olimpiskās spēles jau ļoti manāmi ir satuvinājušas abas naidīgās kaimiņvalstis - Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju. Par to liecina ne tikai fakts, ka noslēgtā Ziemeļkoreja ļāvusi uz Dienvidkoreju doties savai sporta delegācijai, bet arī līdz ar sportistiem "aizsūtījusi" augsta līmeņa delegātu - paša Ziemeļkorejas vadoņa Kima Čenuna māsu Kimu Jočenu. Tāpat Jočena, viesojoties Dienvidkorejā, ciemos uzaicinājusi Dienvidkorejas prezidentu Munu Džēinu.

Kā vēstī ārvalstu mediji, Jočena ir pirmā tiešā Ziemeļkorejā valdošās ģimenes locekle, kas apmeklējusi Dienvidkoreju kopš 1950-1953 gada Korejas kara.

Aptuveni 30 gadus vecā Jočena, kas esot ļoti tuva savam brālim - Ziemeļkorejas vadītājam, Dienvidkorejā viesojās, lai apmeklētu piektdien notiekošo Olimpiādes atklāšanu. Tāpat Jočena pārsteigusi pasauli vēlreiz - Dienvidkorejas prezidentam nododot Kima Čenuna ar roku rakstītu ielūgumu apmeklēt Ziemeļkorejas galvaspilsētu Phenjanu.

Ielūgums datēts ar "pēc iespējas ātrāk".

Pagaidām nav zināms vai Muns Džēins ielūgumu pieņems.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Ziemeļkoreja un Dienvidkoreja maršēja zem viena karoga.

Dienvidkorejā kopumā ieradušies aptuveni 400 Ziemeļkorejas pārstāvju, kas pavada 22 sportistus.

Ārvalstu eksperti gan uzskata, ka Ziemeļkoreja noteikti izmantos olimpiskās spēles savā labā, veicinot propagandu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dinaburgas pils taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11481786sec.