Vietu prestižā Ķīnas universitātē ieguvusi... zoss!

Vietu prestižā Ķīnas universitātē ir ieguvusi kāda... zoss. Un šī vārda tiešākajā nozīmē, nevis pārnestā.

Kāda ķīniete, miss Vu, vērsusies pie Šanhajas Jūras universitātes, kad nolēmusi pārvākties un sapratusi, ka jaunajā mājoklī viņas mājdzīvniekam - zosij, vietas vairs nebūs. Viņa universitātes pārstāvjiem teikusi, ka zosi viņa pirms kāda laika, kā vēl mazu putnu, atradusi kamēr devusies zvejā, un tāpēc tagad negrib zosi pagatavot kā vakariņas, bet neredz citu iespēju, jo vairs nevar nodrošināt zosij mājas.

"Kad es viņu atradu, vienu pašu, viņš bija noklīdis un vēl maziņš - dzeltens. Es viņu pieņēmu pie sevis un audzināju. Tagad zostēviņš, ko sauc par Gugu, ir izaudzis un kļuvis par skaistu putnu. Pie manis viņš bija vairāk nekā pusotru gadu," stāstījusi sieviete, sakot, ka zosi paturēt patiešām vairs nevar.

Universitāte bijusi ātra savā atbildē, paziņojot, ka zosi pieņems savā skolā - jo viņiem jau esot zosu ganāmpulks.

Pēc ieraksta sociālajā tīklā, universitāte nosūtījusi arī oficiālu pieņemšanas vēstuli - tieši tādu pašu, kādu tā nosūta studentiem, kas tiek uzņemti universitātē. Pie vārda, protams, bijis rakstīts "Gugu". Tieši šis joks ir tā sajūsminājis Ķīnas sociālo tīklu lietotājus, kuri joko, ka vairums cilvēku šādu vēstuli savā dzīvē saņemt nespēj - dēļ lielās konkurences, iestājoties universitātē.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Paula Sukatnieka mājas “Apsītes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Latvijas vīnogu tēvs – Pauls Sukatnieks – meistars, kas spēja pakļaut vīnogu, dienvidu saules mīluli. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.11.2025 - 14.11.2025 Mozuo tradiceju škola mozajim Krāslavas TIC
9. novembrī plkst. 12:00 muzejs Andrupenes lauku sēta aicina uz “Mazās tradīciju skolas” tikšanos, veltītu Mārtiņdienai, Tymseņam un tumšā laika | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.11.2025 - 11.11.2025 Lāčplēša diena Liepājā Liepājas reģiona TIB
11. novembrī atzīmēsim Lāčplēša dienu ar "Raxtu Raxti" koncertu un lāpu gājienu. | Skatīt vairāk
Subates senlietu krātuve-muzejs Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Krātuve piedāvā aplūkot informāciju un senlietas, kas ir savāktas Subates pilsētas un Prodes pagasta teritorijā. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.57309413sec.