Sarkanajā jūrā nogremdē militāro tehniku un izveido zemūdens muzeju (video)

Jordānijā, Sarkanās jūras piekrastē 28 metru dziļumā iegremdētas 19 kara tehnikas vienības. Par tūrismu atbildīgās Jordānijas Hašimītu Karalistes amatpersonas cer, ka jaunais zemūdens militārais muzejs piesaistīs interesentus no visas pasaules.

Starp eksponātiem atrodami tanki, helikopteri, ātrās palīdzības auto, pistoles un daudzi citi objekti. Lai aizsargātu jūras ekosistēmu, no objektiem izņemti bīstamie materiāli.

Nogremdētie priekšmeti ir izvietoti gar koraļļu rifiem un imitē kaujas taktisko veidojumu, ziņo Aqaba niršanas kūrorta pārstāvji, cerībā, ka muzeju ieradīsies apskatīt zinātkāri nirēji, snorkelētaji, kā arī tie, kas labprātāk slīdēs pa ūdens virsu laivās ar stiklotiem dibeniem.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Bebrenes dzirnavas Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.473701sec.