Meksikā atpūtniekiem piedāvā baudīt jogu un dzērienus vienlaicīgi

Lai arī gads nupat sācies, daudziem enerģijas līmenis, pavisam iespējams, jau nokrities un spēks realizēt jaunā gada apņemšanās jau zudis.

Ja gribi uzlādēt enerģiju visai neparastā veidā, vari doties ceļojumā uz Meksiku, kur atpūtniekiem, sadarbībā ar tūrisma aģentūru "CheapCaribbean", piedāvā īpaši izveidotu programmu, kurā uzsvars tiks likts uz meditāciju, jogu, astroloģiju, bet to visu paspilgtinās… dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi.

Ceļojuma paketē, kas maksā, sākot no 899,- ASV dolāriem (nedaudz virs 810,- eiro) iekļautas lidojumu biļetes, pasākumi, jogas un meditācijas nodarbības, dzērienu malkošana un atpūta kūrortā "Haven Riviera Cancun Resort & Spa".

Pirmā jogas – dzērienu nometne būs jau 2020. gada 20. -23. februārī un ceļotaju interese par piedāvājumu ir patiesi liela.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas ēkas vieta Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Līksnas muižas ēka tika celta 1770. gadā baroka stilā. Tagad redzami vien tikai atsevišķi drupu fragmenti. | Skatīt vairāk
Pārbaudi rokas bagāžas svaru Rīgas lidostā airBaltic
Ja soma ir smagāka par atļauto, vienkārši noskenē turpat esošo QR kodu un pievieno pakalpojumu par izdevīgāku cenu, bez pārsteigumiem un lieka stresa | Skatīt vairāk
Bebra ekspozīcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dvietes senlejas informācijas centrā ‘’Gulbji’’ izveidota Bebrenes simbola un Dvietes palienes iemītnieka bebra ekspozīcija,kura iepazīstina ar | Skatīt vairāk
Tenerife - skolas brīvlaikā. 07.-14.03. Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Vietu skaits ierobežots! Rezervējiet laikus un pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Kanāriju salās! | Skatīt vairāk
no 1155 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.39242601sec.