Ikviens var virtuāli izstaigāt varenās Ēģiptes piramīdas [1]

Ēģiptes piramīdas ir izcili Senās Ēģiptes arhitektūras pieminekļi - milzīgas piramidālas formas akmens būves, kas kalpoja par faraonu kapenēm.

Tā kā fiziska ceļošana šobrīd nav iespējama, ļaujies virtuālai pastaigai pa faraonu Ramzesa V un Ramzesa VI kapenēm, Benihasanas nekropoli, sultāna Barkūka mošeju, valdnieces Mersenahas II kapenēm, Ben Erza sinagogu un citiem slaveniem objektiem.

Mājaslapā my.matterport.com ir iespējams sajusties kā īpašam ceļotajam un vienatnē, bez tūristu pūļiem, apskatīt objektu 3D modeļus, izstaigāt visas telpas un detalizēti apskatīt vissīkākās seno arhitektūras pieminekļu nianses.

  • Benihasanas nekropoli apskati ŠEIT.

  • Ben Erza sinagogu apskati ŠEIT.

  • Faraonu Ramzesa V un Ramzesa kapenes apskati ŠEIT.

  • Kom-el-šukafas katakombas apskati ŠEIT

  • Mennas kapenes Tēbu nekropoli apskati ŠEIT.

  • Sultāna Barkūka mošeju apskati ŠEIT.

  • Sarkano klosteri apskati ŠEIT.

  • Valdnieces Mersenahas II kapenes apskati ŠEIT.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Inese 04/20/2020 23:11 Super! Var apskatīt to ko es nekad dzīvē ar savām acīm neredzēšu. Paldies!

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.09.2025 - 12.09.2025 "Siguldas devons" 8. sezonas atklāšana Siguldas novada TIC
Kultūras centra “Siguldas devons” 8. sezonu satricinās pirmais DEVONA stāvkoncerts ar leģendāro rokgrupu PĒRKONS. | Skatīt vairāk
Biedrības “Subatieši” atpūtas vieta TAKA
Atpūtas vietā ir pieejama piknika vieta, kā arī soliņi, galds un neliels bērnu laukums. | Skatīt vairāk
 Dabas parks „Dvietes paliene” TAKA
Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. | Skatīt vairāk
Dinaburgas pilsdrupas un pils makets TAKA
Naujenes pilskalns, kurš tika apdzīvots jau kopš 8. gadsimta, tiek uzskatīts par Daugavpils dibināšanas vietu. Dinaburgas pili kā robežcietoksni. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.42363286sec.