Gruzija atsāks uzņemt ārvalstu tūristus

Gruzijas valdība 2020. gada 1. jūnijā oficiāli paziņojusi, ka valstī pakāpeniski tiks atļuts tūrisms.

Pirmajam zaļā gaisma tiks dota valsts iekšējam tūrismam - tas būs atļauts no 15. jūnija , savukārt no 1. jūlija gruzijā būs ļauts uzņemt ārvalstu tūristus. Paredzams, ka pirmie lidojumi notiks no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ungārijas un Izraēlas, bet notiek sarunas par lidojumiem arī no citām valstīm.

Pirmās lidojumus uz Gruziju sāks lidsabiedrības "Ryanair" un "Wizz Air".

Jau vēstījām, ka Gruzijas valdība un vietējās pašvaldības aktīvi strādā, lai, ievērojot visas Pasaules Veselības organizācijas un Pasaules Tūrisma organizācijas rekomendācijas, varētu izveidot drošus tūrisma koridorus valstī, tādējādi novēršot jebkādus draudus koronavīrusa izplatībai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Droša ceļošana ziemas sezonā! Avis
Tavs uzticamais spēkrats ir gatavs ziemas ceļiem visos apstākļos - akumulators, riepas, bremzes, logu šķidrums un sildīšanas un ventilācijas sistēma. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.01.2026 - 06.01.2026 Slēpojam sporta  bāzē "Smeceres sils'' Madonas TIC
Slēpošanas trase ir atvērta (1.5 km) ir arī klasikas sliede. Darbojas arī slēpju noma.Trases apgaismotas visas dienas līdz 21.00 | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.65125799sec.