Indonēzija atsaka lidojumu 220 000 svētceļotājiem

Indonēzija ir pasaules lielāka musulmaņu valsts un katru gadu vairāki simti tūkstoši svētceļotāju dodas uz Meku. Taču šajā gadā Indonēzija atsaka apmēram 220 000 reliģiskajiem tūristiem jūlija beigās doties ceļojumā uz Saūda Arābiju, jo pastāv inficēšanas iespēja ar koronvīrusu.

Hādžs islāmā ir ikgadējs svētceļojums uz svēto pilsētu Meku, Saūda Arābijā, vai arī uz Medīnu, Muhameda kapa vietu. Neatkarīgi no dzimuma, ikvienam musulmanim vismaz vienu reizi dzīvē ir jādodas šajā svētceļojumā. 2019.gadā Meku apmeklēja 2,5 miljoni svētceļotāju. Šobrīd Meku apmeklēt ir aizliegts.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Priedes” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā. | Skatīt vairāk
Profilaktiskas veselības pārbaudes Rīgā! Republikas laukuma klīnika
"Republikas laukuma klīnika" piedāvā ģimenes ārsta pakalpojumus un profilaktiskas veselības pārbaudes. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.01.2026 - 10.01.2026 Liepājas suvenīri Liepājas reģiona TIB
Iepriecini kādu mīļo cilvēku, vai iepriecini pats sevi – dāvana no Liepājas vienmēr liks sejā atplaukt patiesam smaidam. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.12.2025 - 06.01.2026 Gida pakalpojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Piedāvājam grupām iepazīt Liepāju un Karostu gida pavadībā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.83271599sec.