Ceļotājiem Ivisā šogad nāksies iztikt bez ballītēm naktsklubos

Vidusjūrā starp Spānijas un Āfrikas krastiem atrodas Baleāru salas. Ivisa ir vispopulārākā šī arhipelāga sala.

Pirms pasauli pārņēma pandēmija, katru gadu salā ierodas tūkstošiem visdažādākā vecuma tūristi, lai apmeklētu tās visā pasaulē izslavētos naktsklubus un brīnišķīgās pludmales. Plašais naktsdzīves piedāvājums, ūdens atrakciju parki, restorāni, pasakainās pludmales un līči spējuši pievilināt visdažādāko vecuma grupu ceļotājus.

Tomēr 2020. gadā ceļotājiem par ballītēm un naktsdzīvi nāksies aizmirst, jo pandēmija nav beigusies un ierobežojumus kādu laiku vēl nāksies ievērot. Šis ir īstais brīdis, kad Ivisas tūrisma pārstāvji ceļotājiem vēlas atklāt dabas pērles, kas raksturīgas šai salai - pludmales, kalni, klintis, ka arī tirdziņu dažādībai, mākslai un tradicionālai virtuvei.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vasargelišķu skatu tornis Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Uzkāpjot 21 m augstajā skatu tornī, no putna lidojuma augstuma var aplūkot ainavas un gleznainos Daugavas lokus. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgrieži Turaidas muzejrezervātā Siguldas novada TIC
Smelties senas un mūsdienīgas zināšanas par saulgriežu tradīcijām, sajust dabu un gūt enerģiju visam gadam | Skatīt vairāk
Līgo svētki Siguldas pilsdrupās Siguldas novada TIC
Izrāde "Skroderdienas Silmačos", uguns rituāls un zaļumballe | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.03.2026 - 28.03.2026 Aktuālās izstādes Liepājā Liepājas reģiona TIB
Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.40829515sec.