Aktualizēts valstu saraksts, uz kurām ceļot nerekomendē SPKC, 10.07.2020

Slimību profilakses un kontroles centrs 2020. gada 10. jūlijā aktualizējis valstu sarakstu, uz kurām nerekomendē ceļot Latvijas iedzīvotājus (ar 3. jūlija sarakstu var iepazīties šeit).

Atbraukušajam no ārzemēm, kur 14 dienu kumulatīvais COVID-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 16, jāievēro pašizolācija 14 dienas.

Turpmāk pašizolācija būs jāievēro tām personām, kuras atgriežas vai ceļojušas tranzītā caur 10 Eiropas Savienības (ES) vai Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstīm - Zviedriju, Luksemburgu, Portugāli, Sanmarīno, Bulgāriju, Rumāniju, Horvātiju, Čehiju, Melnkalni, Serbiju un citām trešajām valstīm - tai skaitā Krieviju un Baltkrieviju.

Ceļotājiem, kuri atgriežas Latvijā no  valstīm, kur 14 dienu kumulatīvais COVID-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 16, turpmākās 14 dienas jāveic pašizolēšanās dzīvesvietā (mājas karantīna) un jāseko savam veselības stāvoklim, un ja parādās kādi no elpceļu infekcijas simptomiem (paaugstinātā ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u. c.), rīkoties šādi.

Pašizolācija nav jāievēro cilvēkiem, kuri ieradušies no valstīm, kurās 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju nepārsniedz 16. ti.

Aktuālā informācija - Valstu saslimstības rādītāji ar COVID-19 - atrodama SPKC mājaslapā spkc.gov.lv.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 12.11.2025 - 17.11.2025 Ieklausīties Dvēseļu putenī Liepājas reģiona TIB
17. novembrī Liepājas koncertzāle valsts svētkos aicina "Ieklausīties Dvēseļu putenī" | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.10.2025 - 15.11.2025 Ziemassvētki Lapzemē Nikos Travel
Maģiskais Ziemassvētku vai Jaunā gada ceļojums uz Lapzemi!Izbaudīsim īstu ziemas pasaku, kad sniegpārslas lēni krit uz vaigie un zem kājām balts | Skatīt vairāk
309 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.11.2025 - 17.11.2025 Starptautiska vieglatlētikas konference Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 14. līdz 16. novembrim Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, notiks starptautiska vieglatlētikas konference NextGen Athletics. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.36191702sec.