Tūristi Alpos aizvien biežāk sastop lāčus (video)

Pēdējo gadu savvaļas zvēru starpgadījumu statistikā Itālijas, Austrijas un Vācijas Alpos parādās aizvien biežāk tūristu neplānots kontakts ar lāčiem. 2020.gada jūnijā Dolomītu kalnos 14 gadus veca lācene ar iesauku ''Jj4'' uzbruka diviem medniekiem. Alpu kalnos lāči ir kļuvuši daudz drošāki un nebaidās no kontakta ar cilvēkiem. Tas tūristos ir radījis pamatotu satraukumu. 

Vācijā pirmo reizi pēc 170 gadiem lācis brīvā dabā tika pamanīts 2006.gadā, taču tas drīz vien tika nošauts, jo bija ļoti agresīvs. Šobrīd Bavārijas Alpu kalnos dzīvo vairāki lāči, kuri apciemo arī vietējos ciemus un nepatīkami pārsteidz iedzīvotājus.

Itālijas Trentino apgabalā dzīvo apmēram 100 lāči, kuri ik pa brīdim liek satrūkties Alpu kalnu tūristiem. Bez lāčiem Alpos tūristiem ir iespējamas tikšanās ar vilkiem, kuru skaits ir mērāms vairākos desmitos no Austrijas līdz Francijai. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.12.2025 - 17.12.2025 Dāvanu ceļvedis Aizkraukles novadā Aizkraukles novada TIC
Ziemassvētku gaidīšanas laikā tapis Aizkraukles novada Ziemassvētku dāvanu ceļvedis, kas būs lielisks palīgs ikvienam svētku dāvanu plānošanā un | Skatīt vairāk
Kaspars Zemītis | akustiskais solokoncerts Valmieras novada Tūrisma pārvalde
28. decembrī 16.00 restorānā AKUSTIKA ielūdzam uz atkalsatikšanos ar mūsu draugu, ģitāru pavēlnieku – Kasparu Zemīti! | Skatīt vairāk
25 EUR
Ziemas saulgriežu vakarēšana Valmieras novada Tūrisma pārvalde
19. decembrī plkst. 18.00 Jērcēnmuižā uz ziemas saulgriežu vakarēšanu aicina Jērcēnu pagasta bibliotēka un folkloras kopa “Mežābele”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.35161304sec.