Izraēla atkal slēdz restorānus un ierobežo mobilitāti

Sakarā ar covid-19 straujo izplatību Izraēlā, valdība ir nolēmusi ar 18.09.2020 slēgt daudzas iestādes un ierobežot cilvēku mobilitāti. Uz trīs nedēļām tiek slēgtas viesnīcas, restorāni, veikali, skolas, bērnudārzi un daudzas valsts iestādes. Atvērtas ir tikai aptiekas un lielveikali.

Kopš piektdienas (18.09.2020) iedzīvotāji nedrīkst bez iemesla atstāt savu māju vai dzīvokli tālāk par 500 metriem. Iekštelpās drīkst pulcēties līdz 10 cilvēkiem, bet brīvā dabā līdz 20 cilvēkiem. Dievnamus drīkst apmeklēt tikai ierobežotā skaitā. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.02.2026 - 23.02.2026 No Kara Līdz Valstij Rēzeknes pilsētas TIC
Brīvvalsts stāsts caur ordeņiem, simboliem un cilvēkiem. | Skatīt vairāk
Ziema - SPA viesnīca Ezeri, Siguldā Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, vakariņas un atpūtas piedāvājums | Skatīt vairāk
no 99 EUR
Subates Ezermalas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Ideāls laiks veselības uzlabošanai  Estravel Latvia
Pidāvājumi ar SPA procedūrām - atpūta Lietuvā sākot no 2 naktīm - sākot no 6 iekļautām procedūtām Jūsu veselībai un skaistumam! | Skatīt vairāk
no 316 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4775281sec.