Matracis zem klajas debess – puišu joks rod reālu pieprasījumu

Lielbritānijas jaunieši nolēma izklaidēties – viņi novietoja matraci uz lauka, lai izveidotu visu laiku sliktāko privāto naktsmītņu rezervēšanas sistēmas “Airbnb” piedāvājumu. Liels bija viņu pārsteigums, kad puiši saņēma pieprasījumus no cilvēkiem, kuri vēlas tur palikt, raksta Lonelyplanet.com.

Rīss Simonss un Džeimijs Kamazs nopirka matraci, palagus un spilvenus, novietoja tos zem koka lauka vidū. Lai labāk izskatītos, līdzās viņi novietoja naktsgaldiņu, lampu un divas glāzes ar ūdeni. Savu “piedāvājumu” viņi izvietoja Airbnb.

Un… puiši saņēma pieprasījumus no reāliem klientiem, kuri vēlējās tur palikt – 24 stundu laikā jaunieši saņēma vairāk nekā desmit pieprasījumus. Tagad puiši ir pārdomās – varbūt šādu pakalpojumu piedāvāt arī bez jokiem?

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” TAKA
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas, interesantākās no kurām ir Akmens (Ērmaņa) | Skatīt vairāk
JAUNUMS! Restorāns VULFS Cesvaines pilī! Madonas TIC
Cesvaines pils labajā spārnā renovētajās pagraba telpās apmeklētājus uz jaunu garšu piedzīvojumu aicina restorāns VULFS un šefpavārs JURIS | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.01988101sec.