Vāciešiem jāatsakās no karstvīna un jāgatavojas stingrākiem ierobežojumiem

Lai arī Vācijā jau labu laiku ir ieviesti gana stingri ierobežojumi, taču ar to nav gana, lai savaldītu Covid-19 izplatību. Tādēļ Vācijas kanclere Angela Merkele 9. decembrī nāca klajā ar mudinājumu ieviest jaunus ierobežojumus.

Proti, kanclere atbalstīja ekspertu grupas ieteikumu slēgt visus nepārtikas veikalus un arī skolas līdz pat janvāra vidum. Viņa arī mudina sabiedrību samazināt kontaktus līdz minimumam.

Plānots, ka pirms Ziemassvētkiem tiksies federālā valdība un reģionālie vadītāji, lai apspriestu jaunos pasākumus. Pandēmijas visvairāk skartie reģioni Bavārija un Saksija jau ievieš drastiskākus drošības pasākumus, taču citas pašvaldības nelabprāt pastiprina ierobežojumus.

Atskanējuši pat ierosinājumu pandēmijas vairāk skartajos reģionos ieviest komandantstundu un stingrāku iedzīvotāju kontroli, jo nu jau Vācijā ik pēc četrām minūtēm mirst no koronavīrusa.

Tāpat tiek plānots ierobežot karstvīna lietošanu, jo… Šī pirmssvētku tradīcija ir kļuvusi par bāru aizvietotāju cilvēkiem, kas apstaigā visus karstvīna kioskus un socializējas, un arī šāda izklaide nu jau kļuvusi par bīstamu vīrusa izplatības perēkli. Jo tieši pie šiem kioskiem cilvēki aizmirst par liegumu pulcēties ne vairāk kā piecām personām…

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vēl vairāk ZIEMAS! Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Somijas neskartās dabas skaistums, unikāla pieredze un ilgstošas atmiņas - ceļojumā ar ģimeni vai draugiem. // Tūres ar nakšņošanu no 3 naktīm | Skatīt vairāk
no 310 EUR
Sāc 2026. gadu Dienvidkurzemē Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
Jaunais gads ir klāt, un Dienvidkurzeme janvārī aicina sākt to aktīvi un iedvesmojoši! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.01.2026 - 21.01.2026 Ziemas piedāvājumi Europcar
Izbaudi ekskluzīvus ziemas piedāvājumus un saņem atlaides automašīnu nomai. Rezervē līdz 21. janvārim un saņem atlaides auto nomai līdz pat 30. | Skatīt vairāk
Bebrenes dzirnavas Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.600703sec.