Ziemassvētku vecītis sapotēts un nesīs bērniem dāvanas (Video)

Nu bērniem vairs nav jāsatraucas par to, vai Ziemassvētku vecītis varēs laikus ierasties ar dāvanu maisu, jo viņš saņēmis vakcīnu pret Covid-19, televīzijas kanālam CNN paudis ASV galvenais infektologs Entonijs Fauci, sakot, ka pats devies uz Ziemeļpolu un pats personīgi vakcinējis Santa Klaus, vēsta "The Guardian". 

Entonijs Fauci paudis, ka bērniem nevajag satraukties, jo vecītis jūtoties labi, varot nokāpt caur skursteni un atstāt dāvanas – imunitāte viņam esot laba.

Infektologs devās uz televīzijas kanālu, lai atbildētu uz bērnu jautājumiem. Tā, piemēram, uz kādas meitenītes jautājumiem, vai Ziemassvētkos drīkstēs apciemot vecvecākus, ārsts norādījis, ka joprojām ir jābūt uzmanīgiem un jāvalkā maksas, un stāstīja arī par vakcīnu labajām īpašībām.

ASV jau ir sākusies vakcinācija, un šajā valstī ir atzītas divas vakcīnas – “Pfizer/BioNTech” un “Moderna”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas ēkas vieta Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Līksnas muižas ēka tika celta 1770. gadā baroka stilā. Tagad redzami vien tikai atsevišķi drupu fragmenti. | Skatīt vairāk
Bruņenes (Bruņu) muižas apbūve Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
No muižas apbūves ir saglabājušies 19. gs. celtie staļļi, 2 laukakmeņu mūra saimniecības ēkas un pils. | Skatīt vairāk
Pirmā pasaules kara mantojuma kolekcija Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Stikānu ģimene nodarbojas ar vēsturisko artefaktu vākšanu. Ir izveidota Pirmā un Otrā pasaules kara artefaktu kolekcija. | Skatīt vairāk
Jūsu konferencēm, semināriem un pasākumiem Baltvilla
Dažādu izmēru telpas, mūsdienīgs aprīkojums, pilns serviss, ēdināšana un ne mazāk svarīgi - lieliska atrašanās vieta, tepat pierīgā, Baltezera | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::2.37324715sec.