Elizejas laukos plāno izveidot pludmali

Lai Parīze kļūtu draudzīgāka tūristiem, plānots slavenajos Elizejas laukos izveidot dažādas aizraujošas atrakcijas, tostarp sezonālu pilsētas pludmali un slidotavu ap Triumfa arku, vēsta “Lonely Planet”.

Lai gan Elizejas lauki Parīzē jau tā tiek uzskatīti par vienu no skaistākajām ielām pasaulē, tomēr pēdējos gados tā kļuvusi gluži vai par automaģistrāli. Tapa Elizejas lauku komiteja, kas kala plānus, kā atdzīvināt šo Parīzes daļu un padarīt draudzīgāku kājāmgājējiem un tūristiem.

Komiteja plāno samazināt satiksmes joslas, izveidot veloceliņus, ieviest tramvaju un speciālu joslu elektriskajiem autobusiem. Tāpat plānots paplašināt ietves, iestādīt vairāk koku un padarīt apkaimi zaļāku, tīrāku un ideāli piemērotu pastaigām un sēdēšanai āra kafejnīcās.

Ierosināts, ka Place de l’Etoile, kur atrodas Triumfa arka, vasarā varētu kļūt par pilsētas pludmali, bet ziemā par slidotavu. Plānots, ka šāda transformācija varētu notikt jau līdz 2024. gadam, kad Parīze uzņems olimpiskās spēles.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Akmeņupes dabas taka Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Akmeņupes dabas taka izveidota Dvietes upes labā krasta pietekas – Akmeņupes ielejā. | Skatīt vairāk
Atlaides auto nomai Horvātijā Europcar
Atklāj Horvātijas skaistumu šajās Lieldienās un pavasarī! Rezervē auto no 4. februāra un saņem atlaides auto nomai Horvātijā no 1. aprīļa līdz | Skatīt vairāk
30% Arktiskā Norvēģija ar ekspedīciju kuģi CRUISEcentre
7 naktis uz kuģa MS Spitsbergen, izvēlētās klases kajītē, pilna pansija, tai skaitā dzērieni, īpaši pasākumi, ekskursijas, lekcijas un aktivitātes | Skatīt vairāk
no 3912 EUR
Jaunas Atlkaides jaunā mēnesī! Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu Marta atlaides un Pēdējā brīža cenu atlaides ir klāt! // Ceļojumi visā pasaulē - autentiska pieredze! | Skatīt vairāk
no 379 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::1.0637331sec.