Spānija plāno vasaru bez tūristiem

Spānijas valdība ir nākusi ar paziņojumu, ka tūrisma nozarei 2021.gada vasarā būs jāiztiek bez tūristiem, jo tikai vasaras beigās būs vakcinēti 70% Spānijas iedzīvotāju. Maljorkas salas tūrisma uzņēmējus šis paziņojums ir ļoti satraucis, jo liela daļa salas iedzīvotāju ir nodarbināti ceļotāju un atpūtnieku apkalpošanā.

Tūrisma nozares pārstāvji ir asi vērsušies pret Spānijas vadītāja Pedro Sančess izteikumiem un pieprasījuši intensīvu darbu iedzīvotāju vakcinēšanā, lai glābtu tūrisma nozari.

Vairāk informācijas - www.spain.info

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pazemināts testesterons? Republikas laukuma klīnika
Pētījumi rāda, ka testosterona līmenis dabiski samazinās ar vecumu – aptuveni par 1% gadā pēc 30 gadu vecuma. | Skatīt vairāk
Maljorka. Agrā izpārdošana Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
VASARA 2026 // MALJORKA - atpūtas un ballīšu MEKA // cenu piemēri MAIJAM | Skatīt vairāk
no 829 EUR
Tenerife - skolas brīvlaikā. 07.-14.03. Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle
Vietu skaits ierobežots! Rezervējiet laikus un pavadiet lieliskas ģimenes brīvdienas Kanāriju salās! | Skatīt vairāk
no 1155 EUR
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59260511sec.