Rumānija nāk pretīm vakcinētiem ceļotājiem

Rumānija ir paziņojusi, ka ceļotājiem, kuri iebrauc Rumānijā un ir saņēmuši abas pret Covid-19 vakcīnas devas, varēs nedoties karantīnā.

Tiesa gan, spēkā nosacījums, ka otrā deva saņemta vismaz pirms desmit dienām. Taču, lai izspruktu no karantīnas, būs jāuzrāda dzelžaini pierādījumi par vakcināciju.

Šādu lēmumu Rumānijas varasiestādes pieņēmušas, jo valstī ir samazinājies inficēšanās gadījumu skaits. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dabas parks „Dvietes paliene” Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Dabas parks „Dvietes paliene” atrodas Latvijas dienvidaustrumos, Daugavas kreisajā krastā Augšzemē. | Skatīt vairāk
Spānijas pludmales Estravel Latvia
MAIJĀ sākas lidojumu sezona uz Spānijas pludmalēm! Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana | Skatīt vairāk
no 635 EUR
Siguldas svētki Siguldas novada TIC
Svētki ir lieliska iespēja noskaņoties vasarai, iepazīstot labākos svinēšanas stāstus varenā kopā būšanā - mūzikā un garšās. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2026 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2026 1st-studio.com

 
Total Timed::0.64998198sec.